סופית: ירושלים תשחק ביולב

מנהלת ליגת ווינר העבירה ליול"ב את בקשתה של עירוני אשקלון להשתתפות במפעל, אך ההחלטה הסופית שהתקבלה הייתה לאפשר לירושלים בעלת הניסיון והמסורת במפעל לשחק ביול"ב קאפ

יום שלישי 01 יולי 2008
שלמה חסיד

 הנהלת ארגון היול"ב הודיעה הבוקר כי החליטה סופית להעניק להפועל מגדל ירושלים את הכרטיס החופשי שבידה להשתתפות במפעל היול"ב קאפ.

בעקבות ההחלטה של הפועל חולון לוותר על השתתפותה באירופה, לאחר עזיבתו של הבעלים מיקי דורסמן ולאחר שלא הייתה יכולה לעמוד בתנאי הסף להופעה במפעל, דרשה הנהלת היול"ב להחזיר לרשותה את הכרטיס השני (הכרטיס הראשון הוענק לבני השרון שתשחק בשלב הבתים).

מנהלת ליגת ווינר העבירה ליול"ב את בקשתה של עירߕני אשקלון להשתתפות במפעל לאחר שזו התחייבה לעמוד בכל הקריטריונים. עם זאת, כאמור, ההחלטה הסופית שהתקבלה הייתה לאפשר לירושלים בעלת הניסיון והמסורת במפעל, ומחזיקת גביע היול"ב בשנת 2004, להתמודד בשלב המוקדם על הזכות לשחק בשלב הבתים של המפעל.

דובר המנהלת אלון סגל מוסר כי הבעלים של עירוני אלדן אשקלון, יוסי דהאן, עודכן בהחלטה על ידי יו"ר מנהלת הליגה אבנר קופל, שכתב לו בנוסף: "אנו מבינים את בקשתכם ואת אי הנוחיות אך לצערנו לא כל ההחלטות נתונות בידנו. אנו מקווים להצלחתכם בליגת ווינר בעונת המשחקәם 2008/09, וכי כולנו נזכה, בהתאם לקריטריונים, לראות את אלדן אשקלון משחקת במפעלים אירופאים".

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק