נוח לי להיות בחופש

צביקה שרף שבר את השתיקה התקשורתית כשאמר ל-TELESPORT: אני אוהב את השקט שיש עכשיו מסביבי. אני מאחל בהצןחה למכבי ת"א

יום רביעי 02 יולי 2008
שלמה חסיד

מאמן מכבי תל אביב היוצא צביקה שרף ירד לגמרי מאור הזרקורים. מאז שהפסיק את עבודתו בקבוצה, בסוף מאי בעקבות הפסד האליפות. צביקה שרף לא הופיע בתקשורת והקפיד לשמור על פרופיל נמוך, למרתו שמקורביו ידעו לספר שצביקה חש פגוע מכך שלא העריכו את ההישג שלו , כשהעפיל עם מכבי ת"אȠלגמר היורוליג.

השבוע הסכים צביקה לשבור מעט את שתיקתו ולהגיד ל-TELESPORT: "נוח לי בחופשה שלי. אני מבלה עם אישתי, נהנה, ואוהב את השקט שיש עכשיו מסביבי. אני מאחל בהצלחה למכבי ת"א".

לגבי הנבחרת אמר צביקה שרף: "אני והעוזר ߩלי הזמנו את השחקנים שחשבנו שראוים להיות בנבחרת ואני לא מוצא לנכון להיכנס לעימותים עם שחקנים כאלה ואחרים שרוצים או לא רוצים להיות בנבחרת. אלו הזימונים שלנו וזהו".

בימים האחרונים נראה צביקה הרבה בחברת המשפחה שלו בביתם בצפון ת"א, על שפת היםȠובמסעדות בהם הם אוהבים לבלות.  שרף נראה כמי שחזר לעצמו לאחר התקופה הקשה שעברה עליו בחודש וחצי האחרונים במכבי ת"א.

 לא בטוח שבימים הקרובים נשמע ממנו את הכותרות שכולם לשמוע ממנו על התקופה הקשה שלו במכבי. יכול להיות שרק הצלחה במדיĠהנבחרת שתתכנס ב-23.7 תגרום לצביקה להוציא קצת קיטור על מה שקרה איתו במכבי מאז גמר היורוליג ב-4.5 שבו הפסיד את הגביע לצסק"א מוסקבה.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק