7

קירוש התמנה למאמן פורטוגל

עוזר מאמן מנצ'סטר יונייטד, קרלוס קירוש מונה למאמן נבחרת פורטוגל במקומו של לואיס פליפה סקולארי, שעזב לצ'לסי: "כעת צריך לסגור את העניינים בין יונייטד להתאחדות"

יום שלישי 08 יולי 2008
אייל כהן
לאחר עזיבתו המתוקשרת של לואיס פליפה סקולארי, את נבחרת פורטוגל ביורו האחרון, חיפשו בחצי האי האיברי מאמן חדש. ההתאחדות הפורטוגלית הודיעה היום (שלישי), כי היא החליטה להחתים את עוזרו של אלכס פרגסון, ממנצ'סטר יונייטד, קרלוס קירוש. 
<͢r/> קירוש נפגש ביום שבת האחרון עם ההתאחדות הפורטוגלית, ששם הוא קיבל את ההצעה ל-4 שנים, בהם ירוויח כמיליון וחצי יורו במקומו של סקולארי. 

קירוש אמר לתקשורת האנגלית: "דברים משתנים. אני מאוד מעונייןĦnbsp;בתפקיד. אין כרגע הרבה מה להוסיף, כעת צריך לפתור את הסוגייה בין יונייטד לבין ההתאחדות הפורטוגלית. אני יכול להתבטא יותר כעת, אבל כרגע זה לא בידיים שלי". 

כזכור, קירוש אימן בעבר את ריאל מדריד, שבה לא הצליח בעונת הגלקטיקוס המפߕרסמת, ועזב באמצע העונה. לאחר מכן שב למנצ'סטר יונייטד לקדנציה נוספת, וזכה עימה בעונה שעברה בליגת האלופות וגם בליגה האנגלית. קירוש אף אימן את נבחרת דרום אפריקה, איחוד האמרויות ואף את נבחרת הנערים עד גיל 20 של פורטוגל. 
 
Ȋתמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק