מרוסיה ועד פינלנד

נתחיל בליגה הרוסית המצויינת והמפגש הדרבי החם בין דינמו ללוקומוטיב מוסקבה ומשם נעבור לליגה הפינית

שבת 12 יולי 2008
מערכת TELESPORT
 

משחק מספר 1: טומסק - ספרטק נאלצ'יק 

המארחת מדורגת במקום ה-12 בטבלה, עם מאזן של שלושה ניצחונות, שלושה תוצאות תיקו ושישה הפסדים. יריבתה נאӜצ'יק מדורגת במקום השישי בטבלהמרחק של 7 נקודות, עם שישה ניצחונות, תיקו וחמישה הפסדים. 

טומסק התפרקה במחזור האחרון מול זניט 5:1 שחזרה מצויין לליגה. לפני כן טומסק סיימה בתיקו, ולא ניצחה רק לפני כארבעה מחזורים. יריבתה, ספרטק נאלצ'יק דווקא במומנטום חיובי. הקבוצה לא הפסידה כבר ארבעה משחקים רצופים שבהם ניצחה אפילו את זניט, מחזיקת גביע אופ"א. 

שתי הקבוצות נפגשו 4 פעמים בשנתיים האחרונים. ספרטק נאלצ'יק ניצחה 0:1 במפגש האחרון בין שתי הקבוצון, כאשר טומסק ניצחה פעמיים לפני כן. <ͳtrong>ההימור: X, היחס: 2.8

משחק מספר 2: דינמו מוסקבה - לוקומוטיב מוסקבה

שתי הקבוצות שרצות לאליפות ברוסיה נמצאות רחוקות רק שני נקודות אחת מהשנייה, כאשר דינמו המארחת מובילה במקום השלישי ואילו לוקומוטיב נמצאת במקום החמישי, כאשר ביניהם נמצאת ספרטק. 

דינמו השיגה שתי ניצחונות רצופים, לאחר שחזרה מתקופה לא וטבה. דינמו ניצחה את צסק"א בדרבי הגדול ועכשיו תפגוש עוד יריבה מהעיר הגדולה. לוקומוטיב מנגד הפסידה מול אמקאר בבית וניצחה רק לפני שני מחזוӨים את טומסק. 

בששת מפגשי הדרבי האחרונים, דווקא דינמו ניצחה יותר, כשלוש פעמים, הפסידה פעמיים וסיימה בתיקו פעם אחת. ההימור: 1, היחס: 2

משחק מספר 10: קופס - יארו

המארחת נמצאת במקום̠הלפני אחרון עם 6 נקודות בלבד, שאגרה מתוך 11 משחקים. היריבה, יארו מדורגת במקום ה-11 עם 13 נקודות. 

המארחת הובסה במחזור האחרון מול מייפה בחוץ, ולא ניצחה כבר מעל שישה משחקים רצוף. יארו מנגד לא הפסידה כבר ארבעה משחקים רצוף, שבהם ניצחה שניים ߕסיימה בתיקו שניים מהם. 

במשחק האחרון דווקא בין שתי הקבוצות ניצחה קופס 1:2 לפני כשנתיים, מאז עבר לא מעט זמן והרבה השתנה. ההימור: 2, היחס: 2.5

בהצלחה למהמרים...תגובות

a

טלספורט בפייסבוק