אליהו יגיע לאימון הנבחרת

ליאור אליהו הודיע היום ליו"ר הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל, איתן רוב, כי הוא החליט להגיע לאימוני הנבחרת תחת הדרכתו של צביקה שרף, למרות היחסים המעורערים

יום שלישי 22 יולי 2008
שלמה חסיד

ליאור אליהו צפוי להתייצב ביום רביעי בבוקר בהדר יוסף לאימוני נבחרת ישראל. על אליהו הופעלו לחצים כבדים לצד מקורביו להצטרף לאימוני הנבחרת̬ למרות יחסיו המעורערים עם המאמן צביקה שרף.

אליהו שקל שלא להגיע לאימונים מאחר כי טען כי שרף פגע בקריירה שלו באופן קשה בשנה האחרונה. כזכור,  שרף כעס על כך שאליהו לא הצטרף לפני כשנה, במשחק החוץ של הנבחרת מול אוקראינה (אחיו של אליהו התחתן בߐותו ערב) ובמהלך העונה במכבי תל אביב לא הרבה שרף לשתף את אליהו במשחקים.

בני משפחתו של אליהו הבהירו במהלך העונה, כי אליהו לא ימשיך במכבי תל אביב במידה ושרף יהיה המאמן בעונה הבאה. עתידו במכבי עדיין לא ברור.

מקורביו של אליהו ציפו בשבועות האחۨונים, כי השחקן לא מתכוון להתייצב לאימוני הנבחרת והוא מודע לכך כי יעמוד לדין משמעתי.

אולם במהלך הימים האחרונים גברו הלחצים על אליהו, שהודיע הערב ליו"ר הוועדה המקצועית של איגוד הכדורסל, איתן רוב, כי הוא החליט להגיע לאימונים ויחזור להתאמן תחת הדרכתו של צביקה שרף. אליהו הדגיש, כי הוא יעשה הכל למען הנבחרת ולמען הצלחתה. 

יש לציין כי שרף אמר היום (שלישי) במסע"ת: "מבחינתי אליהו שחקן נבחרת, ואני תמיד מעריך אותו." עוד יש להזכיר כי לאחרונה נערכה פגישה בין שרף לאליהו, במטۨה ללבן את הדברים וליישב את ההדורים ביניהם.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק