מפינלנד עד ברזיל

כמדי יום אנו נמשיך כאן ב-TELESPORT להמליץ לכם על המשחקים ߔנבחרים בתוכניה והפעם משחקים מהליגה השניה בפינלנד, משחק בליגה השוויצרית ומסיימים בברזיל

יום רביעי 23 יולי 2008
מערכת TELESPORT

משחק 57: טי.פי.וי טמפרה - קאפה הלסינקי

קרב תחתית בליגה הפינית השנייה בין העולה החדשה קאפה הלסינקי לבין המאחרת טי.פי.וי טמפרה אשר שרדה עונה נוסӤת בליגה הפינית השנייה במחזורי הסיום.

מצבה של טמפרה עדיף כשהיא מדורגת במקום העשירי בטבלה עם 12 נקודות ושומרת על אחוזים גבוהים בשביל קבוצת תחתית במשחקי הבית. הלסינקי נמצאת מתחת לקו האדום ומגיעה לאחר 2 הפסדים רצופים.

המומנטום השליליĠשמצויה בו הלסינקי, בנוסף ליחסי הכוחות והאפשרות של טמפרה לברוח בזכות ניצחון ביתי לפער של 8 נקודות יעשה את ההבדל.

ההימור: 1 ביחס 1.65


משחק 63: סיון - יאנג בויז

משחק במסגרת המחזוߨ השני בליגה השוויצרית מפגיש לנו את יאנג בויז שבמחזור הקודם כבר הוליכה על האלופה באזל בתוצאה 0:1 והפסידה 1:2 והיא תתארח אצל סיון שהפסידה גם היא, 1:3 במשחק חוץ מול אראו.

בעונה שעברה סיימה סיון במקום השביעי בליגה עם 43 נקודות ויאנג בויז סיימה כסӒנית האלופה. 

בפגרת הקיץ מכרה יאנג בויז את הכוכב וחלוץ הנבחרת הלאומית האקן יקין, הכובש היחידי של שוויץ ביורו, וקשה יהיה לדעת לאן תוביל אותה העונה הקרובה שנפתחה והאם הקבוצה תמשיך להישאר בטופ 3 של הכדורגל השוויצרי.

בכל ארבעת המۤגשים האחרונים בין הקבוצות יאנג בויז ניצחה, ואם היא רוצה לשמור על עוד עונה טובה ומאבק על האליפות, היא תצטרך לנצח מחר בסיון.

ההימור: 2 ביחס 2.05


משחק 71: פיגוורנסה - גרמיו

פיגווۨנסה מדורגת במקום השמיני בליגה הבריזלאית עם 19 נקודות אל מול גרמיו הנמצאת במקום השני בטבלה עם מאזן של 25 נקודות.

לפיגוורנסה הפסד ביתי בודד מתוך ששת המשחקים שערכה בביתה, אך הקבוצה מגיעה ללא מספר שחקני מפתח והפסד במשחק הקודם בחוץ לפלומיננזה.
מנגד, גרמיו עם 2 ניצחונות בלבד בששת משחקי החוץ שערכה, אך קבוצה טובה יותר מפיגוורנסה בכל הפרמטרים ולכן תצליח לחלץ תיקו במגרש הביתי המובהק.

ההימור: X ביחס 2.85


בהצלחה למהמרים!
̊

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק