1

שחקני סכנין נחתו: לא גנבנו

שחקני הקבוצה שנחשדו כמי שגנבו מהדיוטי פרי בשמים ומשקאות, שבו מספרד, שם הפסידו ללה-קורוניה. פרקליטם הדף את הטענות על הגניבה. פרדי דוד: חלק מהפרסומים לא היו נכונים

יום שני 28 יולי 2008
שלמה חסיד

ארבעה הפסדים רצופים סופרת הפועל פ"ת ובשבת מצפה לה הדרבי היוקרתי מול מכבי פ"ת. לקבוצה יש 18 נקודות שנותנים לה לנשום מבלון החמצן עוד פרק זמן עד לניצחון הבא.

הפועל פ"ת מודאגת, אבל מאמינה בכוחה שלא להיקלע בסיום העונה למקום ה-11, אשר מוביל למשחקי המבחן, נגד הנשירה ליגה הלאומית.

הנושא המרכזי היום בהפועל פ"Ȼת הוא השיחרור או מכירתו של החלוץ שמעון אבו חצירה למכבי ת"א.

"הצהובים" רוצים את החלוץ הכובש שבשבועות האחרונים נדם ואינו מוצא את הרשת. הסגל של זאב זלצר ואלי מחפוד דליל, עד כדי כך שהחלוץ עמנואל בניאני נאלץ לשחק אתמול בעמߓת המגן השמאלי. 

הבעלים רונן אלעד, השוהה בארה"ב, הבטיח לפני המראתו לזאב זלצר ואלי מחפוד שאבו חצירה לא ישוחרר לשום קבוצה ויישאר באורווה עד לסיום העונה.

היום ומחר (שני) יימשכו ניסיונות מכבי ת"א לצרפו, אך לא בכל מחיר. ߑקבוצה ממתינים היום לתשובתו של נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, שאמור להעביר עד לסיום העונה להפועל פ"ת את הבלם שי מיימון.

המנהל המקצועי זאב זלצר הבהיר: "בניגוד לפירסומים שונים אני לא שוקל שום צעדים. יש לי פה משלי ולא אמרתי מילה על עזיבה, במיߓה ושמעון ישוחרר. הובטח לי שהחלוץ נשאר ומעבר לכך ההכנות היום הם לדרבי נגד מכבי פ"ת בשבת".

תגובות

טלספורט בפייסבוק