6

ושבו ביתר לגבולם

הכישלון בקראקוב הדליק נורה אדומה בכל המערכת שנקראת בית"ר ירושלים, והנה החזרה ארצה מפגיש אותם ראש בראש מול מכבי חיפה בקרית אליעזר, במסגרת גביע הטוטו ומשן נעבור לצרפת ואף לאמסטרדם

יום שישי 08 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

 

 משחק מספר 31: מכבי חיפה - בית"ר ירושלים

לאחר הכישלון הנחרץ במוקדמות ליגת האלופות מול ויסלה קראקוב, חוזרת בית"ר ירושלים ללחם והחמאה בביצה המקומית. ועוד לאיזה משחק ראשון: מכבי חיפה בגביע הטוטו, בשיא החום ועוד בקרית אליעזר.

במשחק מול קראקוב, ראינו נפילה בלתי מובנת של כל הקבוצה, כולל הצוות המקצועי, כיצד הירושלמים יחזרו למחוזותינו? קשה מאוד לנבא, אבל בטח שהתבוסה בפולין תשפיע.
Ċ
מכבי חיפה מנגד אמורה לנצל את ההלם שבו שרויים שחקני בית"ר ירושלים, והמרקם החברתי שעדיין לא נדבק. הירוקים אמורים לחגוג במשחק הביתי וכמובן לנצח. ההימור: 1

משחק מספר 59: ארסנל - סביליה

הספרדים שזכו בטורניۨ הרכבות בשבוע שעבר, רוצים לשחזר זאת בטורניר אמסטרדם. סביליה עדיין נחשבת לקבוצת הטופ בכדורגל העולמי, למרות העונה הקשה האחרונה שעברה. ארסנל מנגד תנסה להתחבר שוב לאחר השינויים הכבדים שעברה. 

התותחנים בעיקר מסתמכים על צעירים, הרטוריקה והאידאߕלוגיה שבה מנווט ארסן ונגר, בשנים האחרונות מעידה בעיקר על יוזמה של שחקנים צעירים עם חדוות משחק ומוטיבציה. 

הספרדים בהחלט ישלטו במשחק המסקרן , אבל ניחן כי המשחק ימשיך אל מעבר לזמן החוקי. ההימור: X

משחק מספר 71: מונאקו ȭ פאריס סן ז'רמן

הנה זה מתחיל. הליגה הבכירה שמתחילה מוקדם מהרגיל זוהי הליגה הצרפתית. בצרפת זהו יום של חג, לאחר שחגגו בשבועיים האחרונים את יום הבאסטיליה הבינלאומי, וכעת עוד סיבה למסיבה בריביירה של מונאקו. 

פאריס סן ז'ۨמן, שעברה מתיחת פנים רצינית לקראת העונה החדשה, חייבת להראות כבר במשחק הראשון את ההשפעה.

הצרפתים, שצרפו את ז'ולי, מקללה, קזמן ועוד רבים וטובים, צריכים ואף מסוגלים להחזיר את הביטחון. ההימור: 2, היחס: 2.55

בהצלחה גדולה למהמרים ושבת שלום

תגובות

טלספורט בפייסבוק