איתות מוינטר

גביע הטוטו: מכבי פ"ת תארח בוינטר את מכבי ת"א, שתנסה לאותת על כוונותיה לעונה הבאה. הפועל̠כפ"ס, היורדת הטרייה, מגיעה לוסרמיל למשחק קשה מול באר-שבע.

יום שני 11 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

מחזור המשחקים הראשון של גביע הטוטו ממשיך עם משחקים מרתקים בלאומית ובליגת העל. טלספורט ממשיך כהרגלו לעדכן ולהביא לכם את הימורי הווינר החמים.


משחק מספר 70:  הפועל באר שבע&nbųp;- הפועל כפר סבא

בירת הנגב מתרגשת לקראת פתיחת עונת המשחקים והפועל ב"ש יודעת שבעונה הנוכחית כל דבר מלבד חזרה לליגת העל לא בא בחשבון. רגע לפני פתיחת הליגה יתייצבו האדומים למשחק גביע הטוטו הראשון שלהם לעונה במטרה אחת- לנצח ולתפוס תנופה.

מ שתתארח בוסרמיל היא היורדת הטרייה לליגה הלאומית, הפועל כפ"ס, שנמצאת במשבר עמו עקב כוונתו של הבעלים אלי טביב לעזוב. טביב נפגע מיחס אוהדי הקבוצה כלפיו ועושה רושם שהוא נחוש בדעתו.

כפ"ס שעברה מהפכәם קיצוניים בסגל ומכרה לא מעט שחקני מפתח, תתקשה לשחק מול באר שבע החזקה ותחזור מהטיול בדרום ללא הנקודות. הימור: 1 היחס: 1.60

משחק מספר 76: מכבי פ"ת - מכבי ת"א

הרבה ציפיות בונים ߔעונה במכבי תל-אביב על הרכש החדש שעשתה ההנהלה החדשה. עם בוזגלו ויבוריאן שהגיעו מסכנין וישראלביץ' שהגיע מכפ"ס רוצה מכבי לפתוח את עונת המשחקים ברגל ימין.

ההפסד של מכבי 1:4 לאשדוד במשחק האימון מוסיף לא מעט ללחץ ובמיוחד על טומסיץ', למרות הפרחәם שקיבל מאוהדי הקבוצה. המאמן, רן בן-שמעון יקווה לרשום ניצחון חשוב שיקנה מעט שקט למועדון, רגע לפני פתיחת הליגה.

פ"ת אמנם לא תארח את המשחק באצטדיונה הביתי אך תבוא נחושה גם היא לפתוח את העונה ברגל ימין. המלאבסים ינצלו את הלחץ השורר אצל הצהוӑים וינצחו את המשחק. הימור: 1 היחס: 3.70

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק