6

האורנג' במקום ארהב

פנדל מדוייק ߩל נבחרת הולנד בדקה ה-74 לרשת יפן העניק לה את הכרטיס לשלב רבע הגמר למרות פתיחה לא טובה שלה בטורניר. קמרון ואיטליה נפרדו בתיקו 0:0 והעפילו גם כן

יום רביעי 13 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

 המחזור השלישי והאחרון בשלב הבתים של טורניר הכדורגל האולימפי נערך הבוקר במסגרת בתים ב' וד' שסיפקו כמות דלה של שערים (5 בלבד).

בבית ב' הבטיחה הולנד את העפלתה לשלב רבע הגמר אחרי שגברה 0:1 על יפן והצטרפה בכך לניגריה שניצחה את ארה"ב 1:2. בבית ד' נעצרה מוליכת הבית, איטליה בתיקו ללא שערים על ידי קמרון, תיקו שהספיק לשתיים להעפיל ביחד לשלב הבא.

בשלב רבע הגמר, שיערך ביום שבת הקרוב, ברזיל תפגוש את קמרון. איטליה תפגוש את בלגיה, אӨגנטינה במפגש יוצא מהכלל מול הולנד וניגריה מול חוף השנהב.

בית ב': הולנד – יפן 0:1

ההולנדים שפתחו את הטורניר ברגל שמאל עם שתי תוצאות תיקו, ידעו שרק ניצחון על יפן שסיימה את דרכו באולימפיאדה, ישלח אותם אל עבר השלב הבא. ۑדקה ה-74 דייק ג'ראלד סיבון מהנקודה הלבנה והעניק בכך את האות לחגיגה של האורנג'.

בית ב': ניגריה – ארה"ב 1:2

שתי הקבוצות שהתמקמו בראש בית ב' עם 4 נקודות כל אחת, שחקו בזהירות על מנת לא לאבד את הכרטיס לשלב הבא.

Ċ

כבר בדקה ה-3 נותרו האמריקאים ב-10 שחקנים, מה שעזר לניגריה לקחת את השליטה במשחק לידיים. בדקה ה-39 הבקיעה ניגריה את הראשון, 40 דקות מאוחר היא הכפילה את התוצאה וסגרה את הסיפור. שתי דקות לסיום צימקה ארה"ב ל-2:1 שלא הספיק לה.

בית ד': קמߨון – איטליה 0:0

בשביל להבטיח את הכרטיס לשלב הבא, ידעה קמרון שהיא חייבת לעצור את האיטלקים שרשמו שני ניצחונות בשני מחזורי הפתיחה. הקמרונים במשחק מסוגר משהו, הצליחו בסיום לחלץ את תוצאת התיקו המיוחלת שהעניקה להם ללא כל קשר לתוצאת המשחק Ӕמקביל את הכרטיס לשלב הבא.

בית ד': דרום קוריאה – הונדרס 0:1  

ניצחון של דרום קוריאה בזכות שער שנכבש כבר בדקה ה-23 לא עזר לה כדי לנטוש את האולימפיאדה כבר בשלב הבתים. 

ארגנטינה - סרביה 0:2

הכחולים לבנים הצליחו להעפיל גם הם לשלב רבע הגמר, ששם תחכה נבחרת האורנג' של הולנד. בדקה ה-13, כבש לאבסי מפנדל לזכות ארגנטינה, בדקה ה-84 כבש בוונאנוטה מבעיטה חופשית.

בלגיה - ניו זילנד 0:1

מי שהצטרפה לשלב רבע הגמר מהבתים, זוהי בלגיה, שהצליחה לנצח את ניו זילנד החלשה. כובש השער היה פאריס הארון, שכבש בדקהה -35. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק