7

הוכרע עי השופט

מוקדמות ליגת האלופות: המשחק בין סטנדרד ליאז' לליברפול הסתיים בתיקו 0:0, אחרי שהשופט הנורווגי לא אישר שער חוקי לזכות הבלגים. בניון שיחק 90 דקות, טועמה לא שיחק"כלל

יום רביעי 13 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

סטנדרד ליאז' וליברפול סיימו את משחקן הראשון בסיבוב השלישי במוקדמות ליגת האלופות בתוצאה 0:0, והעבירו את ההכרעה למשחק שייערך באנפילד בעוד שבועיים, כאשר המנצחת בו תעפיל לשלב הבתים. 

גם הופעת בכורה של רובי קין לצידו של פרננדו טורס לא עזרה למרסיסיידרס להכניע את אספינוזה, ולא רק זאת, חניכיו של רפא בניטז כמעט ולא הגיעו למצבים. השופט הנורווגי בעצם איפשר לליברפול לחזור למבצר הביתי שלהם בתוצאה מאופסת, אחרי שלא אישר שער חוקי לזכות הבלגים בדקה ה-12.

המארחת היתה טובה יותר לאורך רוב שלבי המשחק, והגיעה למספר גדול יותר של הזדמנויות מיריבתה. חניכיו של רפא בניטז יצטרכו להציג יכולת טובה יותר באנפילד, במידה והם לא רוצים לסיים את הקמפיין עוד בשלב המוקדמות.

מבחינת הנציגים הߙשראלים בקבוצות, יוסי בניון פתח בהרכבה של ליברפול ושיחק 90 דקות. סלים טועמה לא שיחק כלל בשורות המארחת.

מהלך המשחק:

דקה 7 - המארחת יכולה לראות את עצמה מקופחת אחרי ששער חוקי שלה לא אושר. ריינה Ӕדף את הכדור מתוך השער אחרי נגיחה של פליאני, אך השופט הורה להמשיך למרות שהכדור עבר את קו השער במלוא היקפו.

דקה 12 - דנטה החמיץ פנדל. דוסנה נגע בידו בכדור מחוץ לרחבה, אולם השופט ניסה כנראה להחזיר לבלגים על שריקתו המוטߢית והורה על כדור עונשין מ- 11 מטרים. הברזילאי בעט חלש יחסית, ריינה זינק למקום הנכון והדף בגופו.

המארחת הציגה יכולת בהחלט לא רעה במהלך רוב דקות המחצית הראשונה, כשמנגד ליברפול התקשתה לייצר התקפות ומצבים ליד שערו של אספינוזה.
ȍ
דקה 38 - כדור חופשי לזכות המרסיסיידרס מכ - 30 מטרים אלכסונית לשער. טורס ירה טיל שפגש רק את הרשת החיצונית.

דקה 42 - צ'אבי אלונסו הגביה כדור חופשי לכיוונו של קויט ברחבה, אך האחרון לא הספיק להגۙע לכדור וההגנה הבלגית הרחיקה. 0:0 במחצית.

דקה 66 - דה קמארגו קיבל כדור נהדר מדנטה ברחבה, ונגח אותו מכ- 10 מטרים בסמוך לשער. 0:0 בסיום.

הרכב סۘנדרד ליאז'
:
אספינוזה, דנטה, דלמט, דפור, בזואה, דה קמארגו, מיקולצ'יץ', קאמוזטו, סר, פליאני ו-ויטסה.

הרכב ליברפול: פפה ריינה, אלברו ארבלואה, אנדריאה דוסנה, ג'יימי קראגר, דניאל אגר, צ'אבۙ אלונסו, דמיאן פלסיס, יוסי בניון, דירק קויט, רובי קין (סטיבן ג'רארד 68') ופרננדו טורס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק