קשטן עובר לכדורגל איטלקי

לפני אימון הערב ראו השחקנים סרט איטלקי: ""אינטליגנציה של כדורגל". הסרט מדבר על שחקנים, שחוכמת המשחק שלהם מביאה קבוצות ונבחרות להישגים, מסר לשחקנים

שבת 16 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

דרור קשטן אסף את השחקנים לפני אימון הערב, כדי להציג בפניהם את הסרט האיטלקי: "אינטלגנציה של הכדורגל". בסרט כאמור מציגים את המסר שבו לא רק המשחק הוא חשוב, אלה כיצד חושבים במהלכו. 

בסרט מציגים את סאקי, אחד המאמנים הגדולים שבארץ המגף, שבו הוא מציג כיצד היה ניתן לעצור את מראדונה בצורה קבוצתית ולא כאינדוודואל. קשטן אמר במהלך האימון היום (שבת): "מזג האויר כאן הוא אידאלי ונח. פינלנד היא יריבת אימון טובה מאוד."

חצי נבחרת בגשם בפינלנד

מזג אוויר גשום ומעט קריר מלווה את ההכנות של נבחרת ישראל ואת מחנה האימונים שהיא מקיימת בהלסינקי, פינלנד. ההכנה היא לקראת המשחק הידידותי ביום רביעי הקרוב בעיר טמפרה נגד נבחרת פינלנד, הכנה אחרונה לפני הӞשחק האמיתי ב- 6.9 ברמת גן נגד שוויץ במוקדמות מונדיאל 2010 בדרום אפריקה.

קשטן, ששוחח עם התקשורת המלווה את הנבחרת בפינלנד, התייחס להבדלי מזג האוויר הלוהט בישראל והקריר בפינלנד והסביר שגם הקבוצות הישראליות מחפשות את השקט ואת מזג האוויר השונה באירופה, ובכל מקרה הנבחרת תקיים גם בישראל מספר ימי אימונים בחום, לקראת שוויץ.

הכותרת סביב שלושת האימונים בהלסינקי היא שרק 15 שחקנים, רובם לא שחקני הרכב פותח, מתאמנים וקשטן יחד עם עוזרו משה סיני אינם מתרגלים מערכים טקטיים. רק מחר כשיצטרפו חלק מהזרים כמו יוסי בניון, גל אלברמן, רוברטו קולאוטי וביום שני טל בן חיים יוכל קשטן לתרגל את ההרכב למשחק ביום רביעי.

קשטן הוסיף כי רוב שחקני הסגל סגורים ואם יהיו שינויים לקראת שוויץ זה לא יכלול שינויים רבים אלא שניים או שלושה לכל היותר. כטבע הדברים, הߩחקנים עוקבים אחרי הביצועים באולימפיאדת בייג'ין.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק