אלברמן פתח בהפסד קבוצתו

הקשר הישראלי שהצטרף לרוברטו קולאוטי במנשנגלאדבך הגרמנית, פתח בהרכב במשחק הפתיחה ושיחק 60 דקות בהפסד הביתי 3:1 לשטוטגרט, קולאוטי נכנס בדקה ה-80

יום ראשון 17 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

הקשר הישראלי המצויין, גל אלברמן, שעזב את בית"ר ירושלים לגרמניה, בכדי לנסות את מזלו בפעם השניה מעבר לים, אחרי קדנציה ראשונה לא כך-כך מוצלחת בספרד, פתח את העונה עם קבוצתו החדשה מנשנגלאדבך, אצלה משחק גם ישראלי אחר, רוברטו קולאוטי, לו זו העונה השניה בקבוۦה אחרי שעזר לה לעלות ליגה בעונה הקודמת.

מנשנגלאדבך שחזרה לליגה הבכירה אחרי גלות קצרה, קיבלה כבר במשחק הראשון את שטוטגרט המצויינת, ולאלברמן, קולאוטי וחבריהם לא היה שום סיכוי.

שטוטגרט, האלופה מלפני שנתיים, פתחה בסערה וכבר בדקה ה-15 Ļשלח תומאס היצלספברגר כדור אדיר מ-20 מטר כדי לקבוע 0:1 לקבוצת החוץ.

12 דקות מאוחר יותר היה זה צ'יפריאן מאריצ'ה הרומני שהכניע את כריסטופר הלמרות', שוער גלדבאך, אחרי בישול של מיאן שימק. דקה להפסקה כבש מריו גומס, כוכבה הגדול של שטוטגרט, את השלישי וגמר למעשה את הסיפור.

גל אלברמן פתח בהרכב ושיחק 60 דקות, כשהוא לא מגלה יכולת טובה במיוחד, כמו כל שאר הקבוצה. דקה אחרי שהוחלף הקשר הישראלי, כבש רוב פרינד שער כבוד לקבוצה המקומית.

בדקה ה-80 נכנס רוברטו קולאוטי לӞשחק ולא הספיק לעשות שום דבר מיוחד בעשר הדקות שניתנו לו.

במשחק נוסף שנערך הערב במסגרת המחזור הראשון של הבונדסליגה, גברה הרטה ברלין בחוץ 0:2 על איינטרכט פרנקפורט. רפאל הברזילאי כבש בדקה ה-43, פטריק אברט הכפיל את התוצאה בדקה ה-59.

&ͮbsp;

תגובות

טלספורט בפייסבוק