1

היורדות עולות למגרש

היורדות מליגת הבונסדליגה הגרמנית אל ליגת המשנה, דויאסבורג והנזה רוסטוק פותחות עונה. גם הפועל פתח-תקווה, העולה החדשה לליגת העל תתארח בגביע הۘוטו מול הפועל ת"א

יום שני 18 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT
משחק 78: הפועל תל-אביב - הפועל פתח-תקווה

קבוצתו המתחדשת של אלי גוטמן חזרה מהמשחק בגביע אופ"א היישר למפעל גביע הטוטו והיא תארח בבלומפילד העובר שיפוצים את העולה החדשה, הפועל פתח-תקווה.

במשחק גביע̠הטוטו הקודם הפועל תל-אביב שיחקה בבלומפילד וניצחה את הפועל קריית-שמונה בתוצאה 3:4 בעוד הפועל פתח-תקווה הפסידה לבני-סכנין 2:1.

הפועל תל-אביב קבוצה טובה יותר מפ"ת המועמדת לרדת העונה ובבלומפילד, למרות שחצי איצטדיון בשיפוצים, האדומים לא יתקשו לנצח את קבוצתם של מחפוד וזלצר כהכנה נוספת למשחק הגומלין בגביע אופ"א.

ההימור: 1, היחס 1.35

משחק 85: דואיסבורג - הנזה רוסטוק(1+)

משחק מסקרן ייערך מחר בליגה הגרמנית השנייה כששתי היӕרדות מהבונדסליגה, דואיסבורג והנזה רוסטוק ייפגשו מחר למשחק הפותח של העונה מבחינתם. את העונה שעברה סיימו הקבוצות במקומות 17 ו-18, כשלרוסטוק 30 נקודות ולדואיסבורג 29. 

הקבוצות, ובעיקר דואיסבורג, עברו שינויים רבים הקיץ אך השינוי הגדול המסתמן̠והנראה הוא כי דויאסבורג שיחררה את מרבית שחקני המפתח שלה מן העונה שעברה וקשה לצפות איך תראה הקבוצה חדשה מחר בליגת המשנה. כמו כן, רוסטוק לא נוצחה בשלושת המשחקים האחרונים שלה בדואיסבורג ועם החיזוק המשמעותי ושמירה על שחקני המפתח מהעונה שעברה היא לא תנוצח גם הۤעם.

ההימור: 2, היחס 1.7

בהצלחה למהמרים!

תגובות

טלספורט בפייסבוק