7

פגישה דרמטית של ארקדי

בלעדי: ארקדי גאידמק נפגש עם פעילי העבר, שבוחנים אפשרות להשתלט על ניהול הקבוצה. אורי מלמיליאן, אודי רובוביץ' ומשה דדש נפגשו למרות התנגדותו של אלי ארזי

יום שישי 22 אוגוסט 2008
ېשר גולדברג

 הקרב הגדול על בית"ר ירושלים תופס תאוצה. שני קטבים מנהלים את המאבק, שאותו מוביל יועצו של ארקדי גאידמק, יוסי מילשטיין, על שינוי הניהול בבית"ר ירושלים.

ארקדי גאידמק, שהבהיר כי ברצונו לחזור לרוח הירושלמית נפגש היום (חמישי) על היאכטה שלו בהרצליה עם: משה דדש, שמועמד לתפוס את הניהול במועדון בעתיד הקרוב. דדש הביא לפגישה את אורי מלמיליאן ואת כוכב שנות ה-60 ואחד הסמלים הגדולים של המועדון, אהוד (אודי) רובוביץ', איש עסקים מוכר מאוד.

בפגישה נכח גם איש העסקים רוני מאנה, שלא מכבר ניהל מאבק משפטי מול ארקדי גאידמק. נודע שמהלך שמובילים דדש ואנשיו, היא לתפוס את הנהגת קבוצת הכדורגל, כשהיו"ר הנוכחי והאיש החזק, אלי ארזי, אינו בסוד העניינים והמהלכים. 

משה דדשȼ/strong> אמר בסיום הפגישה: "ארקדי גאידמק הבין שצריך לתת כבוד לאנשים ותיקים. הסברתי לו איך היינו מטפלים בעבר בשחקנים. הוא רוצה לתת כבוד לשחקני העבר וזה יפה מאוד"

במהלך הפגישה אמר רובוביץ' לגאידמק: "זו לא חוכמה להשקיע מיליונים. השאלה מה עושים עם הכסף שלך וכדאי לך להראות." 

אורי מלמיליאן אמר: "הייתה פגישה לבבית. ערכנו הכרות. אני לא יכול לפרט יותר, רק שהיה מאוד נחמד."

גורם בבית"ר ירושליםȠאמר ל-TELESPORT: "אלי ארזי הוא הקובע וכל עוד ארקדי גאידמק לא שיחרר אותו מתפקידו, אין סיכוי שדדש, מלמיליאן וגורמים אחרים יגיעו לבית"ר, אבל אמירה זו היא נכונה להיום ואצל גאידמק אי אפשר לדעת כלום. הכל פתוח והכל יכול לקרות."

תגובות

טלספורט בפייסבוק