ממש לא אלטרנטיבה

חשבנו שאחרי הנפילה של בית"ר, תהפוך מכבי תל אביב למועӞדת לזכייה בתואר ולקבוצה של רן בן שמעון הייתה הזדמנות מצוינת לבנות במסגרת גביע הטוטו כח הרתעה. הצ'אנס הזה בוזבז. שלומי לויה מאוכזב

יום שני 25 אוגוסט 2008
שלומי לויה
קהל של מכבי ת"א רעב וצמא להצלחות. הוא לא יקבל בשלוות נפש עוד עונה שחונה ובזבוזי זמן ללא תועלת. התחלה טובה של הליגה היא קריטית לחבורה הצעירה שנבנתה השנה בקרית שלום. אחרת, הלחץ̠המובנה במועדון המעוטר ביותר בכדורגל הישראלי ישאב את כולם פנימה כמו אל תוך חור שחור.

כמו שהצהובים נראים היום, מכבי חיפה, הפועל ת"א וגם מכבי נתניה נראות כאלטרנטיבות הרבה יותר ראויות מול בית"ר ירושלים.

תנו למאור לבעוט

רן בן שמעון, כך קראנו, לא אהב את ההצהרות של מאור בוזגלו על אליפות לפני היציאה למחנה האימונים. במגרש, לעומת זאת, הוא נותן לכישרון הצעיר שהגיע מבני סכנין את כל הקרדיט. אתמול, למרות שתי החמצות גדולות (קורה) של בוזגלו מול השער של הכח ר"ג, נתן ۔מאמן לקשר שלו סוכריה משמעותית שהבהירה לשאר השחקנים עם מי בן שמעון מוכן לצאת לקרב. החזרה של מכבי ת"א למשחק התאפשרה בעקבות ההרחקה שהשאירה את הכח עם 10 שחקנים ובעיקר בזכות רודי חדד, שנכנס במחליף, ושבמספר כדרורים הכניס אלמנט של יצירתיות למשחק השבלוני של ۔צהובים.

חדד היה האיש הכי חם על המגרש. ואז, בפיגור של שער נפסקה בעיטת עונשין לזכות הצהובים. חדד היה חדור ביטחון ורצה לבעוט. הוא לא נתן לאף אחד להתקרב לכדור, גם לא לבוזגלו שרצה מאוד גם הוא לבעוט את כדור העונשין.

בן שמעון הכריע מהר מאוד את ۔ויכוח: "מאור בועט" הייתה ההוראה הברורה של המאמן. חדד השפיל ראש וזז הצידה. בוזגלו בעט את הכדור לחומה, אבל זה ממש לא משנה. בן שמעון אותת לשחקנים שלו מי האיש המרכזי שלו השנה במכבי ת"א.


תגובות

a

טלספורט בפייסבוק