אירופה זה כאן

הפועל ת"א, עירוני קריית שמונה ומۛבי נתניה, ינסו היום לשמור את הקמפיין האירופי חי ונושם שכיפגשו עם יריבותיהן למשחק הגומלין במסגרת השלב המוקדם בגביע וופ"א. משלוש כמה יוצאות?

יום חמישי 28 אוגוסט 2008
מערכת TELESPORT

שלוש קבוצות ישראליות ינסו הערב לעלות לשלב הבתים של גביע וופ"א ולהמשיך אӪ המסע האירופי. טלספורט נותן לכם סקירה קצרה והמלצה על ההימורים השונים.

משחק מספר 61: הפועל ת"א - וויוודינה סרבייגאס

הפועל ת"א בכושר נהדר ומראה סימנים של כדורגל טוב. האדומים מגיעים למפגש החשוב מەל וויוודינה מלאי מוטיבציה לאחר הניצחון 0:4 על בני סכנין במחזור האחרון של גביע הטוטו.

הסרבים מגיעים לישראל לאחר הפסד במחזור השני בליגה, נתון שלא יוסיף למוראל הקבוצה. במשחק הראשון בסרביה סיימו השתיים בתוצאה של תיקו ללא שערים שמשרתת את הפועל. כלĠמה שנותר לת"א זה להשלים את המשימה בבלומפילד והיא תנצח את המשחק. הימור: 1 היחס: 1.55

משחק מספר 64: הפועל קרית שמונה - לייטקס לובץ'

היסטוריה בקריית שמונה, אירופה מגיע להתארח. הקבוצה Ӟהצפון שרשמת אשתקד עונה מצוינת ומשחקת השנה באירופה לראשונה, מפנטזת על מסע מופלא כאשר לובץ' היא רק התחנה הראשונה.

עם ניצחון במשחקה האחרון בגביע הטוטו, 1:2 על הפועל פ"ת, תבוא קריית שמונה במטרה להשלים את המשימה אותה התחילה בתיקו המאופס בבולגריה ולנצח את המשחק.

לבולגרים יש תוכניות אחרות והם ינצלו את הנסיון במעמדים האלה כדי להשיג את שלושת הנקודות החשובות ולעבור שלב. הימור: 2 היחס: 2.50

משחק מספר 74: וארנה - מכבי נתניה

אז איזו נתנۙה המריאה לבולגריה? האם זו נתניה שניצחה השבוע את בית"ר ירושלים או שמה זאת נתניה המגמגמת שהפסידה לבני יהודה, סיימה בתיקו עם מכבי חיפה ונראתה רע מאוד?

קשה לדעת אם חומר השחקנים של לותר מתיאוס החל להתגבש והאם נתניה מתחילה סוף סוף להראות את הכӓורגל שהאוהדים שלה מבקשים לראות. בבית סיימה נתניה את המפגש מול הבולגרים עם תיקו 1:1 ולא ניצלו את האווירה הביתית שנתן הקהל הצהוב בבלומפילד.

נתניה תתקשה במשחק החוץ מול וארנה המנוסה והמאמן הגרמני יאלץ להתחיל להתרכז בליגה. הימור: 1 היחס: 1.90

תגובות

טלספורט בפייסבוק