מכבי חוזרת לבן-דיין

מו"מ חשאי מחודש להעברתו של דדי בן-דיין למכבי ת"א. בן-דיין מועדף על חיים מגרלשוילי. מחר (שבת) יעלו הצהובים בחולצות הדאבל של קשטן מ-1996

יום שישי 29 אוגוסט 2008
אשר גולדברג

ההתעסקות החמה והלוהטתĠהאחרונה במכבי ת"א היא בפתיחה המחודשת במו"מ להעברתו של המגן השמאלי של מכבי נתניה והנבחרת הלאומית, דדי בן-דיין, לקריית שלום. מכבי ת"א חוזרת לבן-דיין, אחרי שנשארה בלי מגן שמאלי מהשורה הראשונה, עמדה שמחר (שבת), נגד בני יהודה,  אמור למלא הצۢיר תום מנשרוב.

את המהלכים השונים מנהלים גורמים עסקיים באשורו של הבעלים אלכס שניידר אבל בידיעתם של רן בן-שמעון, אביב בושינסקי, עוזי שעיה ואבי נמני. לפני מספר חודשים היה לבן-דיין סיכום לחוזה ארוך טווח בקריית שלום אבל הוא לא שוחרר מחוזהו ע"ߙ דניאל יאמר.

גורם במכבי ת"א אמר ל-TELESPORT: "הכל פתוח, ישנם דיבורים בנושא. במכבי נתניה יודעים שאי אפשר להחזיק שחקן שחושב על מועדון אחר".

יובל שפונגין כשיר וצפוי לפתוח בעמדת המגן הימני. החלוץ הצרפתߙ יאניק קמאנן, שלא תורגל בהרכב, צפוי לרדת לספסל. במכבי ת"א מצפים ליותר מרבבת צופים בבלומפילד, משחק אליו יספיקו להגיע אביב בושינסקי ואבי נמני שישובו מחגיגות יום הולדתו ה-40 של אלכס שניידר בקנדה.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק