היצפלד סימן את בניון

נבחרת שוויץ משלימה את הכנותיה לטיסה מחר לישראל לקראת המשחק בשבת. המאמן ביקש משחקניו שלא להתרברߑ מול התקשורת הישראלית. גם אוחיון בריכולים

יום רביעי 03 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 נבחרת שוויץ משלימה את הכנותיה, תקיים היום אימון בארצה ומחר כבר תנחת בישראל ותקיים כאן שלושה אימונים. המאמן הגרמני, אוטמר היצפלד ששוחח עם התקשורת בארצו, אמר: "יוסי בניון הוא האיש המרכזי של נבחרת ישראל ולפי כושרו נבחרת ישראל נופלת או מתקדמת. כמובן שישנם עוד שחקנים, אבל השפעתו של בניון היא ענקית. השחקנים מסתכלים עליו ולפי זה מתפקדים. ראינו שבביקור האחרון שלנו בתל-אביב בניון לבד עשה את ההבדל בין ניצחון קל לשוויץ לתיקו וכמעט הפסד שלנו".

הנבחרת השוויצרית נשאלה על השחקנים ۩מופיעים באירופה מנבחרת ישראל, כשמשה אוחיון ששיחק בליגה השניה בשוויץ הפך נושא לריכולים ולתמיהה, שכן לא ברור להם איך שחקן מהליגה השניה בשוויץ צפוי לפתוח בהרכב במוצאי שבת. 

השחקנים השוויצרים קיימו שיחות אישיות וקבוצתיות עם מאמנם, התבקשו שלאĠלהרגיז את השחקנים הישראלים בכותרות של לעג זלזול ולהתייחס בכבוד לנבחרת ישראל שבמגרשה הביתי כמעט ואינה מנוצחת. לשחקנים השוויצרים יובטח מענק ניצחון מיוחד אם יחזרו מישראל עם ניצחון.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק