1

בנבחרת מאוכזבים... מהקהל

שחקנים בנבחרת זעמו על הקריאות לדרור קשטן להתפטר. לקראת מולדובה: קולאוטי יירד לספסל, סהר יפתח בהרכב וכנראה גם ברדה (במקום עומר גולן). דודו אוואט ימשיך להיות השוۢר הראשון

יום ראשון 07 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
חלק משחקני נבחרת ישראל העבירו בסיום המשחק  ביקורת על הופעתם של חבריהם במשחק התיקו מול שווייץ,  וציינו שהמערך בו הם שיחקו הוא חדש ואינו מתאים לנבחרת ישראל. בעיקר מכוונים הדברים&ͮbsp;לשחקנים שלא שיחקו מעולם משחק רציני בתפקיד בו שיחקו מול שוויץ  ושחקנים אחרים שאינם משחקים בקבוצותיהם באירופה (רוברטו קולאוטי, למשל) שקיבלו במה וכשלו.

הבוקר (ראשון) יגיעו השחקנים לאימון שחרור וטיפולים רפואיים. קשר בית"ר ירושלים, אӑירם ברוכיאן, פצוע וספק אם ייצא מחר למולדובה לקראת המשחק ביום רביעי.

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון,  דיבר על אכזבה, אך חזר והבטיח: "אנחנו נהיה במונדיאל. אנחנו מספיק טובים. שוויץ בקושי מתגלגלת".

המאמן דרור קשטן ימשיך להעניק אשראי לדודו אוואט וישאיר על הספסל את ניר דוידוביץ' שימתין עד אחרי המשחק מול מולדובה לפני שיגיב.

מי שיאבדו את מקומם במשחק הבא, יהיו בירם כיאל שסובל מפגיעה ברגל ורוברטו קולאוטי שנראה חלוד במשחק. הכוונה היא לפתוח Ӣם בן סהר ואליניב ברדה, אולי  על חשבונו של עומר גולן.

לאחר המשחק שוחח קשטן עם מוטל'ה שפיגלר שצפה במשחק ההפסד של  מולדובה ללטביה. שפיגלר סיפר כי המולדובים שיחקו לא רע בכלל.

אכזבה גדולה הייתה בנבחרת מהקהל. למשחק הגיעו מעט יותר מ-31 אלף צופים כשהצפי היה לאצטדיון מלא. אלה שהגיעו הירבו בשריקות בוז כשהנבחרת נקלעה לפיגור. דובר ההתאחדות לכדורגל, גיל לבנוני, אמר בסיום המשחק: "כל הפרסומים כאילו קשטן עשה תנועת יד לאוהדים הן שקר וכזב".

שחקנים בנבחרת טוענים כי הӝ מאוכזבים מהקהל שצעק לקשטן להתפטר. אחד השחקנים אמר: "זה קהל של נצחונות. קהל שלא מגיע לרמות של אירופה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק