6

מגרלשוילי וזר קרובים למכבי

במכבי תל-אביב מאמינים שבתוך מספר ימים יצורפו לקבוצה חיים מגרלשוילי וזר אפריקאי. רודי חדד ישחק בטדי מול בית"ר ירושלים. יבוריאן קיבל אזרחות

יום ראשון 07 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 במכבי תל-אביב מתחילים בספירה קדימה לקראת משחק העונה מספר 1 בטדי, מול בית"ר ירושלים בעוד שבוע. המאמן רן בן-שמעון מתכנן להחזיר להרכב הפותח את רודי חדߓ, שנעדר בגלל כרטיסים צהובים נגד בני-יהודה.

לפחות 3000 אוהדי מכבי תל-אביב יהיו ביציעי טדי כשהכרטיסים יימכרו החל ממחר. בינתיים, מכבי תל-אביב ממשיכה במאמצים להשלים את הסגל.

המו"מ מול נציגיו של חיים מגרלשוילי, שחקנה של ויטסה ארנӔיים, תופס תאוצה חיובית. במכבי תל-אביב מאמינים שיזכו בשירותיו של המגן כבר בתוך מספר ימים.

אבי נמני, המנהל המקצועי של מכבי תל-אביב, מנהל מו"מ מתקדם עם זר אפריקאי שנמצא עם נבחרתו במשחקי מוקדמות המונדיאל. הכוונה להשלים עכשיו את הסגל ולא להיקלע כמו בעונות שעברו למצוקת זמן בחלון ההעברות בחודש ינואר 2009.

במכבי תל-אביב מרוצים מקצב התקדמותו באימונים של יניב עזרו, שאמור לקבל בקרוב דקות משחק. אגב, יו"ר בית"ר ירושלים, איציק קורנפיין, דרש ממכבי תל-אביב סכום של 1.3 מיליון שקלים עבור אלירן דנין, שחקן שלא משחק בהרכב כבר כמעט שנתיים.

יבוריאן ישראלי

נשיאות בית הדין העליון של ההתאחדות לכדורגל אישרה הבוקר את בקשת מכבי תל-אביב לרשום את חלוצה הארמני, איליה יבוריאן, כישראלי. לאחר הצגת כל המסמכים ߔדרושים לכך ולאחר קבלת תעודת התושב הארעי בשבוע שעבר, אושרה הבקשה וכעת התפנה לצהובים מקום לעמדת זר נוספת.

תגובות

טלספורט בפייסבוק