6

דודו מארח את האקסית

דודו דהאן, מאמן הכח יארח את בית"ר ירושלים, שם שימש כסקאווט, דהאן ינסה להוכיח לאקסית, שטעתה שפיטרה איתו, ווסטהאם של זולה תנסה לנצל את המשבר של ניוקאסל, ואילו צביקה והנבחרת ינסו לנקום בצ'כים

שבת 20 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
משחק מספר 50: הכח עמידר ר"ג - בית"ר י-ם 

חניכיו של דודו דהאן מוכיחים בינתיים, שכסף זה לא הכל ובתקציב הכי נמוך בליגה היא בינתיים מראה שהיא מסוגלת לתת פייט לכל קבוצה, אומנם הכח עדיין לא ניצחה וזאת צריכה להיות נקודה למחשבה למאמנה, אך סגל השחקנים של הסגולים נותן כל משחק יותר מ-100 אחוז וזה עומד לזכותם.

בעוד שהכח היא בינתיים ההפתעה הנעימה של הליגה, אצל האלופה הדברים לא הולכים כפי שתכננו בתחәלת העונה. חוסר השקט שמקרין ארקדי גאיידמק משפיע על השחקנים ולרעיה המקרה הלא סימפטי שהיה אחרי החמצת הפנדל של שמעון גרשון במחזור האחרון מול מכבי ת"א, שם הבוס הגדול השמיע את קולו ונזף בראשי חוצות על הבלם. גם פיטורי שום, ההנהלה וחוסר הבהירות באשר לכסߤו של המיליארדר לא מוסיפים שקט בבית וגן.

למרות כל החסרונות של בית"ר, הקבוצה של עטר לא שכחה לשחק כדורגל, אומנם האלופה לא ניצחה את מכבי ת"א במחזור הקודם, אך לא היה קשה לראות מי הקבוצה הטובה בישראל ולמי יש את השחקנים הטובים ביותר בארץ.

במידה והאלופה לא תנצח את הכח אפשר יהיה באמת לדבר על משבר, אך הקבוצה מבית וגן חייבת הרבה יותר את הנקודות והיא תשיג אותן ותנחיל להכח הפסד ראשון העונה.

ההימור:2, היחס:1.35

משחק מספר 41:ווסטהאם - ניӕקאסל

הקבוצה מצפון מזרח לונדון יודעת שהיא לא יכלה לבקש קבוצה כל כך פגיעה כמו ניוקאסל בכדי לחזור למסלול הניצחונות. המקפייז שוב מריחים עונה שהם לא ירצו לזכור, לא חלפו להן שני מחזורי ליגה וכבר קיגן פוטר ואחריו גם הסמל, אלן שירר עזבו את הۧבוצה והשאירו חלל גדול של חוסר בהירות.

הקהל של הקבוצה מצפון אנגליה רוצה לחזור למסלול הניצחונות, אך הם מגיעים להאפטון פארק, שם הם יודעים שהם לא ילקקו דבש. הפטישים של ווסטהאם מצידם לא הפסידו עדיין בבית והם ירצו להמשיך ולשמור על&nbͳp;מאה אחוזי הצלחה.

ניוקאסל תנסה לחלץ נקודות, אך היא תיתקל בקבוצה מאוד עיקשת שתרצה לרצות את המנג'ר החדש שלה ג'נפראנקו זולה,  המקפייז יכולים לרשום לעצמם עוד הפסד כי בהאפטון פארק הם ישאירו 3 נקודות. 

ההימור:1,Ƞהיחס:1.85

משחק מספר 63: ישראל - צ'כיה (10+)

הנבחרת של צביקה שרף תרצה להשכיח את התבוסה הקשה בצ'כיה, שם התבזתה הנבחרת, לאחר שהפסידה ב-21 נקודות הפרש. מאיר טפירו העוגן של הנבחרת יהיה חייב לקחת את המושכות ול۔משיך את המומנטום של הרבע השלישי מול בוסניה, שם הנבחרת החלה לרוץ והשיגה לבסוף ניצחון מכובד על בוסניה.

צביקה יודע שכבר לא הכל תלוי בו וניצחון במשחק הזה לא יבטיח לנבחרת עלייה אוטומטית לאליפות אירופה, אלא להמתין ולראות מה יעשו הנבחרות השונות מהבתۙם האחרים.

נבחרת הכחול לבן היא הרבה יותר איכותית, ומעל הכול היא תצטרך להחזיר לעצמה את הכבוד שנאבד לה אי שם בצ'כיה ולנסות ולנצח בהפרש מכובד, שיוכל לעזור לנבחרת במרתון לעבר אליפות אירופה, שתיערך בפולין.

חניכיו של שרף יעלו בטירוߣ ויטרפו את המגרש במטרה אחת והיא להחזיר לעם את החיוך הגדול שנמחק לו במחשקים האחרונים.

ההימור:1, היחס:1.8

תגובות

טלספורט בפייסבוק