ירושלים הפסידה לאלסטר

הפועל ירושלים הפסידה הערב (שלישי) לאלסטר במשחק האימון השלישי של הקבוצה בבלגיה. מחר הקבוצות יפגשו למשחק נוסף. קלארק הוביל את הקלעים בירוߩלים

יום שלישי 23 ספטמבר 2008
שלמה חסיד

 במסגרת המשחק השלישי של הפועל ירושלים בטורניר ההכנה בבלגיה רשמו האדומים הפסד נוסף, הפעם לאלסטר בתוצאה 68:88. 

ירושלים פתחה בחמישייה עם עומר סניד, טרוויס ווטסון, טימי באוורס, יובל נעימי ושרון ששון והפתיחה הייתה חלשה יחסית כאשר האדומים קלעו רק חמש נקודות בחמש הדקות הראשונות בעוד המארחים קולעים 14 נקודות. עד לסיום הרבע המשיכה אלסטר להוביל בהפרש מבטיח ומקץ עשר דקות הראה לוח התוצאות 16:24 לېלסטר.

את הרבע השני פתחה ירושלים טוב יותר והצליחה לצמצם את ההפרש לכדי ארבע נקודות בלבד וחמש דקות לסיום המחצית התוצאה עמדה על 28:32 למארחים. המשחק נותר צמוד עד לסיום המחצית וגם אחרי 20 דקות היתרון של אלסטר עמד על ארבע נקודות בלבד – 37:41. באוߕרס והלסקה עם 8 הובילו את קלעי ירושלים במחצית.

את המחצית השנייה פתחה ירושלים בחמישייה עם באוורס, הלסקה, קלארק, סניד וששון ושוב הפתיחה של האדומים הייתה חלשה יותר ואחרי חמש דקות עלתה אלסטר ליתרון דו ספרתי - 41:52. המארחים הצליחו לשמור על היתרון הדו ספרתי ובסיום הרבע השלישי 51:62 לאלסטר. התפוקה התקפית של הפועל הייתה נמוכה גם בפתיחת הרבע האחרון כאשר בחמש הדקות הראשונות קלעה ירושלים ארבע נקודות בלבד והבלגים עלו ליתרון 55:76. עד לסיום הצליחו הבלגים להגדיל את ההפרש והמשחק נגמר ביתרון 20 למארחים - 68:88.

קלעו לירושלים: קלארק 16, באוורס 14, הלסקה 11, סניד 10, מרקוביץ ו-ווטסון 5 כ"א, נעימי 4 וששון 3.

 

 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק