רד ועוד קצת אירופה

נתחיל את המסע בליגה הספרדית עם המשחק בין העולה החדשה מלאגה לבין ולנסיה נמשיך לפינלנד הנעימה

יום רביעי 24 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
 
משחק מספר 67: ה.י.ק הלסינקי - יארו

המארחת מדורגת במקום השלישי בטבלה במרחק של 5 נקודות מהמוליכה, אינטר טורקו.Ƞיארו מנגד מדורגת במקום במקום התשיעי בלבד עם 26 נקודות.

הלסינקי נמצאת בכושר טוב בבית, כאשר הפסידה רק באחד מ-4 המשחקים האחרונים ובבית לא מרבה להפסיד. מנגד, יארו גםפ כן לא הפסידה בחוץ כבר מעל ששה מחזורים ותנסה לחזור עם יתרון  משכנע. 
יארו לא ניצחה את הלסינקי בחוץ כבר מעל 7 שנים, וקשה להאמין שמשהו השתנה, במיוחד שהמארחת בכושר נהדר. ההימור: 1, היחס: 1.25

משחק מספר 68: האקה - טי.פי. אס טורקו

המארחת האקה נמצאת במקום החמישי בלבד עם 32 נקודות, מנגד היריבה מדורגת במקום השביעי בטבלה מרחק של שתי נקודות מהיריבה. 

המארחת השיגה ניצחון במחזור האחרון בחוץ מול רופס, אבל לפני כן העבירה חמישה משחקים רצופים ללא ניצחון. מנגד, טי פי אס גם כן לא ניצחה בשני המשחקים האחרונים, אבל הפסידה רۧ פעם אחת מתוך ששת המשחקים האחרונים, שמתוכם סיימה שלושה בתיקו. 

שתי הקבוצות נפגשו בעונה שעברה כשלוש פעמים ובכולם טי פי אס ניצחה, אבל רק שהיא מארחת, ולכן להאקה יש יתרון ביתיות, אבל תיקו זו תוצאה פחות נפוצה. ההימור: 1, היחס: 1.8

משחק מספר 86: מלאגה - ולנסיה

ולנסיה עדיין מוליכת הטבלה כאשר השיגה מפתיחתה שתי ניצחונות ותיקו אחד בודד, מנגד מלאגה, נמצאת במקום הלפני אחרון עם אף ניצחון עד כה. 

מלאגה, שחזרה העונה לליגה הראשונה, לאחר שנתיים ӑגלות בליגה השנייה, תנסה להפתיע את ולנסיה החזקה. 

המפגש האחרון בין שתי הקבוצות נערך לפני כשנתיים, שבו ולנסיה לא הפסידה והניצחון האחרון של העולה החדשה נערך ב-2001, כאשר ולנסיה הובסה 3:0 מאז עברו הרבה מיים בנהר. ההימור: 2, היחס: 1.8ļbr/>
בהצלחה למהמרים..

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק