האווירה באצטדיון מחייבת

הפועל ת"א סיימה את האימון המסכם באיצטדיון בס.ט אטיין, שהסתיים בחצות. דאגלס דה סילבה חולה וצפוי להעדר. גוטמן אמר במסיבת העיתונאים: "האווירה מאפשרת להסתכל צדימה בחיוב".

יום חמישי 02 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
לאחר למעלה מ-30 שעות בדרכים, ממתחם חודורוב דרך גרמניה עד לס.ט אטיין ושורת עיכובים בטיסות, קיימה הפועל ת"א אימון במגרש בס.ט אטיין עליו תשחק הערב (חמישי), נגד הצרפתים במשחק הגומלין במסגרת הסיבוב השלישי בגביע אופ"א.

לגוטמן ישנה בעיה מקצועית מאחר שהבלם דאגלס דה סילבה לא חש בטוב ולא ערך את האימון המסכם לקראת המפגש מול הצרפתים. כמוהו גם אביחי ידין הפצוע מהמשחק הקודם, כך שלעמדת הבלם צפוי לחזור וואליד באדיר, שאיבד את מקומו מאז המשחק מול הכח עמידר ר"ג.

במסיבת עיתונאים מאוחרת אמר אלי גוטמן: "ברגע שנכסתי וראיתי את האצטדיון ואת האווירה שמצפה לנו אפשר להסתכל רק קדימה בצורה חיובית, העיכוב שעברנו לא עוזר אבל עשינו כל שביכולתנו להתכונן כראוי ונעשה את המקסימەם לקראת המשחק, כמובן שהתוצאה מהמשחק הראשון מפריעה ולא לטובתנו, אני מאמין בשחקנים אפשר לעשות את זה"
.
מוקדם יותר: האדומים הצליחו לנחות בשלום בצרפת. העניין היותר מהותי היה האימון שהתקיים לשחקנים בשעת לילה מאוחרת שߔסתיים קרוב לחצות.

לשחקני הפועל תל אביב המסע למגרש של סט. אטיין היה ארוך מהצפוי,  כאשר המרחק בין שדה התעופה לאיצטדיון היה בערך כשעתיים, בהפועל ינסו לעודד את השחקנים, לאחר שעברו מסע מפרך לקראת המפגש החשוב הערב.

עלילות החג: האדומים מחפשים ישועה

אנשי הפועל ת"א נדהמו אמש (רביעי) אחה"צ, כשהתברר שחל עיכוב נוסף בהגעתם לצרפת לקראת המשחק בחמישי בערב מול סנט. אטיין. 

כזכור, שחקני הפועל ת"א עוכבו אתמול בנתב"ג וӤספסו את טיסת ההמשך בין פרנקפורט לליון,  חניכיו של גוטמן, בילו  את הלילה בגרמניה והיו אמורים לצאת אמש (רביעי) בשעה 16:00 מפרנקפורט לליון אלא שאז התברר כי הטיסה הזאת מתעכבת, דבר ששיבש את תכניות האימון של המאמן אלי גוטמן ומנוחת השחקנים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק