הגיע לצרפתים לעלות

גביע אופ"א: בהפועל תל אביב מאוכזבים מהיכולת החלשה של הקבוצה, שחוזרת בשישי בצהרים דרך מארסיי לנתב"ג. האוהדים הישראלים נשארו יותר משעה ביציע

יום חמישי 02 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

הפועל תל אביב תשוב ביום שישי אחר הצהרים לישראל בטיסה שתצא ממארסיי לכיוון נמל תעופה בן גוריון, כשהחלום האירופי הסתיים בתצוגה חלשה מול 40 אלף אוהדים של סט. אטיין, שחגגו ללא הרף את הניצחון 1:2 והעלייה לשלב הבתים, לאחר 26 שנים מחוץ למפעל האירופי.

המשטרה הצרפתית לא לקחה סיכונים והפיקה לקחים מפרשת הירי לפני שנתיים בפאריס והקיפה למעלה ממאה שוטרים את עשרות אוהדי הפועל תל אביב ואת האוטובוס, שהסיע אותם
לשדה התעופה.

האוהד גל סוקולובסקיTELESPORT: "אוהדי סט. אטיין הם האוהדים הטובים ביותר, שנתקלנו בכל שנותינו באירופה. אני מצדיע להם, חבל שהקבוצה לא שיחקה טוב יותר".

המאמן אלי גוטמן אמר לאחר המשחק: "בסך הכל הגיע לסט. אטיין לנצח̠ולהעלות לשלב הבא. הם הגיעו להמון מצבים. אנחנו לא נכנסנו למשחק בכלל טוב, לכל אורך המשחק הרבנו לשחק בהרבה ולהתגונן. אין לי שום תירוצים, בטח שלא על המסע שעברנו בדרך. אירופה הורידה מסך והקבוצה הטובה באמת הגיעה לשלב הבתים". 

שי אۑוטבול אמר לאחר ההפסד: "אנחנו מאוכזבים מאוד. לא שיחקנו טוב. ניסינו בחצי השני, אבל זה לא הצליח. יש על מה לעבוד, שיחקנו באווירה מדהימה ואני מקווה שנמשיך ככה לעבר הליגה במהרה."

יגאל אנטבי, המגן השמאלי, אמר בסיוӝ: "מי שהיה טוב יותר ניצח. חבל מאוד שלא עלינו, אין לי הסבר למה שיחקנו טוב דווקא לקראת הסיום. חבל שזה נגמר ככה, ננסה להגיע לאירופה גם השנה דרך הליגה". 

דגלאס דה סילבה אמר בסיום: "לא הרגשתי טוב לפני המשחק. שיӗקנו לא טוב, זה לא משנה להגיד אם פיספנו או לא, נמשיך הלאה בליגה".

גורם אחר  בהפועל תל אביב אמר: "הפועל תל אביב חלשה, אבל אנחנו חוזרים לליגה ובטח יהיו שינויים בהרכב. אנחנו כבר חושבים על המשחק ביום שני, משחק חוץ קשה נӒד מ.ס אשדוד".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק