חסן עשה צדק במכתש

שער נהדר של קובי חסן בתוספת הזמן מנע מהפועל ר"ג הפסד ראשון העונה לב"ש. רעננה הישוותה גם היא בבית בדקות הסיום ל-1:1 מול בני לוד. 0:0 בין קרית אתא להרצליה

יום שישי 03 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
הפועל ר"ג שיחקה טוב יותר מהפועל ב"Ȼש ברוב שלבי המשחק, אך הרחקה של אלי לוי בדקה ה-74, שינתה את מאזן הכוחות וב"ש ניצלה זאת כדי לעלות ליתרון. 

כדור רוחב הגיע מאגף ימין של ב"ש עד לאיגור קוסטרוב המחליף, שנכנס במקום אלעד בונפלד רק 5 דקות קודם לכן, וקוסטרוב כבש ללא קושי מקרוב.

בתוספת הזמן נפסק כדור חופשי מ-18 מטר לזכות הקבוצה המקומית וקובי חסן, ששיחק כל המשחק עם פציעה טורדנית ברגל, סובב פנימה בצורה גאונית ולא הותיר לאסי רחמים שום סיכוי.

אלי לוי מהפועל ר"ג הותיר את קבוצתו בעשרה שחקנים ߑדקה ה-74, אחרי כניסה פראית ומיותרת בשחקן ב"ש, באיזור קו האמצע של המגרש.

הפועל רעננה - בני לוד 1:1

משה בן לולו במשחקו הראשון בבני לוד כבש שער נהדר לחיבורים בדקה ה-77, אך הקבוצה המקומית הישוותה 9 דקות מאוחר יוӪר משערו של איתי טואף.

קרית אתא - מכבי הרצליה 0:0

במשחק נוסף, נפרדו קרית-אתא ומכבי הרצליה בתיקו 0:0. בעיקר האורחת יכולה להיות מאוכזבת מהתוצאה כיאה לקבוצה שרק נשרה בעונה האחרונה מליגת העל ורוצה לחזור לשם כבר בתום העונה הנוכחית, בעיקר מול קרית אתא שרק עלתה מהארצית וטרם השיגה ניצחון או אפילו כבשה שער זכות העונה.

צילום:ויקו ישראלי

עריכה:קרבצ'יק אביחי

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק