לא עזבתי בגלל כסף

יותם הלפרין, שחקנה של אולימפיאקוס, פנה לאוהדים הצהובים בטרם המשחק והסביר להם מדוע בחר לעזוב את מכבי תל אביב, אך זה לא שכנע אותם והם שרקו לו בוז

יום ראשון 05 אוקטובר 2008
ߩלמה חסיד

הידיעה הבלעדית שהופיעה בשבוע שעבר ב- TELESPORT על שריקות הבוז שצפוי לקבל יותם הלפרין בהיכל התממשה. הלפרין נראה המום מקבלת הפנים שבה התקבל, ודקות רבות אחרי המשחק לא הסכים לדבר, עד ששינה את דעתו.

ל- TELESPORT נודע כי בימים האחרונים ניהל הלפרין שיחות עם ראשי האוהדים, בנסיון להסביר את המעבר שלו לאולימפיאקוס ואמר להם: "לא עזבתי את מכבי בגלל הכסף. כל מה שמתפרסם עליי בתקשורת בעניין הזה אינו נכון. אולימפיאקוס מהווה בשבילי אתגר מקצועי גדול. זאת קבוצה עם תקציבים גדולים, שהולכת בגדול גם ביורוליג וגם בליגה היוונית". 

"כל שחקן היה נוהג כמוני. מדובר בקבוצה בעלת שם. ברגע שהונחה בפניי הצעה חשבתי על ההתקדמות המקצועית שלי, איפה אני יכול לבוא יותר לידיי ביטוי. בחרתי באולימפיאקוס, עשיתי שיקול של מקצוען שטובת הקריירה שלו לנגד עיניו". 

"אני עדיין אוהב את מכבי תל אביב, רואה את עצמי חלק ממנה ומעוניין לחזור אליה בעתיד. אבל גם יש לי שאיפות לפתח את המקצוע שלי. בעבר רציߪי NBA, זה לא הסתדר ועכשיו יש לי את האפשרות לשתף פעולה עם כוכבי על כמו צ'ילדר פאפאלוקאס וכו' ברמות הכי גבוהות שיש. אני מקווה שתבינו אותי".

בסופו של דבר מסע השכנועים לא עזר, ואת הבוז שקיבל הלפרין בטקס הצגת השחקנים אפשר היה לשמוע למרחוק.&nŢsp;

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק