6

השבירה שאחרי הצום

ממש בצאת יום כיפור (לפי שעון רוסיה) עלהĠדודי סלע לשחק בסיבוב השני של טורניר הקרמלין במוסקבה מול הנרי מתיאו הצרפתי, אך בשובר שיויון במערכה השלישית והמכרעת נשבר דודי סלע והפסיד בתוצאה 6:7 7:5 7:6

יום חמישי 09 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
דוۓי סלע ביקש לדחות את משחקו עד לאחר צאת הצום ולבסוף עלה לשחק ממש על גבול יציאת יום כיפור (לפי שעון רוסיה).

סלע, שגבר בסיבוב הראשון על ויקטור הנסקו הרומני בתוצאה 3:6, 6:2, 2:6, פגש בסיבוב השני את פול הנרי מתיאו הצרפתי המדורג 23 בעולם וĭ4 בטורניר הקרמלין, על סף פרסים של 171 אלף דולר.

המערכה הראשונה היתה צמודה ולבסוף סלע ניצח אותה בשובר שיוויון 6:7. המערכה השניה התחילה פחות טוב מבחינת הישראלי. סלע הצליח לחזור והישווה ל-5:5, אך הצרפתי שבר את סלע מיד אח"כ ושמר על ההגשה שלו כדי לנצח את המערכה השניה 5:7 ולהשוות ל-1:1 במערכות.

המערכה השלישית והמכרעת היתה שקולה שהשניים שומרים על משחקי ההגשה במטרה לחפש את השבירה שתכריע את המפגש. לאחר שלא נחלו הצלחה בשבירת היריב, בתוצאה של 6:6 נכנסו השניים לשובר שߙויון על גורל המשחק.

מתיאו הצרפתי פתח את שובר השיויון חזק ועלה ליתרון של 3:0, שהוא שובר את נקודת ההגשה הראשונה של סלע. גם בפעם השנייה שהיה תורו של דודי סלע להגיש, מתיאו שבר אותו פעמיים ועלה ליתרון 0:5 שסלל אותו לניצחון על דודי סלע  בתוצאהĠ6:7 7:5 7:6.

בסיבוב הבא יפגוש פול-הנרי מתיאו את פבריס סאנטורו, צרפתי גם כן, המדורג במקום ה-65 בעולם.

תגובות

טלספורט בפייסבוק