הנבחרת נחתה בלוקסמבורג

נבחרת ישראל תקיים הערב אימון בלוקסמבורג. בנתב"ג השחקנים גילו אופטימיות אחרי צום יום הכיפורים. בטיסה כולם נרדמו. בן חיים מבהיר:" נפיק את הלקח מההפסד של שוויץ ללוקסמבורג"

יום שישי 10 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
נבחרת ישראל יצאה ללוקסמבורג שם תשחק מחר נגד הנבחרת המקומית עם המון תקוות לניצחון לקראת המשך הקמפיין ביום רביעי בלטביה. השחקנים הגיעו באופן חופשי לנתב"ג וכולם הרגישו לדבר בחופשיות ובביטחון על המשחק מחר. 

אחרי יום הכיפורים העדיפו כל השחקנים לישון בטיסה שעברה בשקט יחסי. השוער דודו אוואט אמר: "המטרה היא להגיע ללוקסמבורג לשחק כי אין מה לדבר על פחות משלוש נקודות. זו המשימה ואנחנו רוצים לעמוד בה". 
הבלם טל בן חיים אמר שישראל חייבת ללמוד מהסנסציה של לוקסמבורג שניצחה בחוץ את שוויץ. "לא יהיה כאן זלזול, נשחק בדריכות והמשימה היא לחזור בסיומו של שבוע עם כל הנקודות הביתה".

החלוץ עומר גולן שאמור לפתוח אמר: "בכל משחק אנחנו רוצים לנצח וזו גם המטרה הפעם. הדירוג של פיפ"א או כל דבר אחר לא יוציא אותנו מהריכוז".

הערב תקיים הנבחרת אימון בודד כששני דברים מקצועיים יהיו במרכז האימון. כשירותו של יוסי בניון שߐמר הבוקר שהוא כמעט בטוח שהפציעה לא תפריע לו לשחק אבל רק על כר הדשא ובמהלך התרגולים יחליט קשטן אם בניון יפתח במשחק. המועמדים להחליפו הם מאור בוזגלו ואבירם ברוכיאן. 

אבי סטרול שלגבי שיתופו  קיים ספק אמר: "אני אתן̠את כל כולי לנבחרת. זה משחק חשוב ביותר".

נכון ליציאה מישראל הבלם אבי סטרול אינו כשיר לשחק אבל גם כאן רק האימון יקבע ומי שאמור לפתוח הוא דקל קינן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק