1

ג'ונתן אסוס ישוב להרכב

לאחר ההפסד הצורם למכבי נתניה ביום ראשון שעבר, במכבי תל-אביב יחזרו לאימונים מחר. אסוס ישוב להרכב מול הכח, שבחון יאבד את מקומו

יום חמישי 09 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
מכבי תל-אביב תחזור מחר לאימונים לאחר צאתו של יום כיפור. במכבי תל-אביב עדיין מהדהד ההפסד הצורם באיצטדיון רמת-גן 1:0 למכבי נתניה משער בדקה ה-88, ובקבוצה יודעים שהמשחק בשבוע הבא מול הכח עמידר רמת-גן הוא קריטי עבור הקבוצה ששמעה בוז צורם מהקהל לאחר ההפסד לנתניה.

רן בן-שמעון ישוב להרכב המקורי איתו פתۗ את העונה, כשג'ונתן אסוס יחזור לקישור האחורי בצוותא עם דולי ג'ונסון. החזרתו להרכב של אסוס היא על חשבונו של יוסי שבחון, שהיה מהשחקנים החלשים בקבוצה עוד מפתיחת העונה. את מקומו של שבחון מתחת לחלוץ ימלא גיז'רמו ישראלביץ.

כמו כן בתחילת השבוע הבא מתכנן המאמן רן בן-שמעון לערוך שיחות אישיות עם שחקני הקבוצה. שחקן במכבי תל-אביב אמר: "אנחנו חייבים לרן בן-שמעון. אנחנו נשחק בשבילו נגד הכח עמידר רמת-גן".

במשחק מול הכח עמידר רמת-גן יצפה לראשונה העונה הבעלים של מכבי תל-אביב, אלכס שניידר. שניידר צופה במשחקי הקבוצה מביתו בטורונטו ונכח בפעם האחרונה  במשחק הדרבי בסיום העונה שעברה, בו ניצחו הצהובים 1:2.

תגובות

טלספורט בפייסבוק