7

פיענוח ה-M.R.I: בצקת לבניון

פרסום ראשון: תוצאות בדיקת ה-M.R.I שעבר הקפטן יוסי בניון מראות שהוא סובל מבצקת. הۧשר מקבל תרופות ורק בניון יחליט ביום המשחק אם ישותף או שלא. מאור בוזגלו תורגל במקומו באימון הבוקר

יום שני 13 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
קפטן הנבחרת ושחקן ליברפול, יוסי בניון, נלקח הבוקר לצילומים בבית החולים בלוקסמבורג. בנבחרת, אשר מתכוננת ליציאה לריגה לקראת המשחק מול לטביה ביום רביעי, לא ציפו לכך שפציעתە של יוסי בניון עלולה להחמיר עקב שיתופו מול לוקסמבורג.

יוסי בניון סובל מכאבים עזים ונשלח הבוקר לצילומים בבית החולים בלוקסמבורג. לאחר בדיקת ה-M.R.I אובחנה בצקת ברגלו של יוסי בניון, ושיתופו של השחקן ביום רביעי מול לטביה בספק. המחליט הבלעדי אם ישותף יוסי בניון ביום רביעי, הוא בניון עצמו לאחר שהקשר יראה כיצד מתקדמת ההחלמה ביומיים הקרובים, כשהטיפול הוא בעזרת תרופות.

הנבחרת ערכה הבוקר את האימון האחרון בלוקסמבורג לפני היציאה בשעה 17:00 ללטביה, ונושא השיחה העיקרי בקרב המשלחת ושחק۠י הנבחרת היא חומרת פציעתו של בניון. האווירה בנבחרת טובה לפני היציאה לריגה אך דאגה גדולה ותקווה לשיתופו של יוסי בניון ביום רביעי ברגה.

אם ייעדר יוסי בניון מהמשחק, צפוי להחליף את מקומו בהרכב שחקן מכבי תל-אביב, מאור בוזגלו, שכבר תורגל הבוקר באימון ב-11 הפותחים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק