אין פייבורטית בגומלין

נבחרת איטליה הצעירה, ערכה מסיבת עיתונאים לקראת מפגש הגומלין מול הנבחרת של איוניר, המאמן האיטלקי, פיירלואיג'י קזיראגי נשמע רגוע לקראת המפגש המסקרן: Ģאני בכלל לא מודאג מ-0:0 במפגש הראשון

יום שלישי 14 אוקטובר 2008
אשר גולדברג

הנבחרת הצעירה של איטליה, השלימה את הכנותיה לקראת המפגש המסקרן מול ישראל, שיכריע מי תעפיל לאליפות אירופה. הנבחרת האיטלקית מגיעה למפגש מול ישראל כאשר שלושה משחקניה המובילים לא יתלו חלק במשחק, עובדה שתפגע קשות ביכולת של האיטלקים.

קזיראגי התייחס לסאגה הבעייתית באשר לחסרונם של שחקߠיו: "נחסר 3 שחקנים בקישור, זה ברור שנצטרך לשנות את תוכנית המשחק שלנו. אני מצפה שמי שישחק במקום השחקנים שחסרים, יתעלה על עצמו ויוכיח שהוא ראוי ללבוש את חולצת הנבחרת".

אחד מבין שלושת השחקנים שיחסרו לאיטלקים הוא סבאסטיאן ג'יובינקו, קשרה הצעיר של יובנטוס שהוא למעשה המנוע של הנבחרת, המאמן האיטלקי התייחס לחסרונו של האחרון: "ג'יובינקו הוא השחקן הכי חשוב בנבחרת שלנו, וחסרונו היא אבדה גדולה עבורנו, נצטרך לשנות את המערך שלנו בגלל שהוא לא איתנו".

למרות כל החיסורים והבעיות בנבחרת הנארזורי החלוץ המצוין של נבחרת איטליה בעבר, מאמין בנבחרתו: "אני בכלל לא מודאג מה-0:0 במשחק הראשון, כי מחר הכל מתחיל מחדש".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק