רוצים לבנות כאן מסורת

למרות הכישלון מאי ההעפלה לאליפות אירופה, מוטי איווניר מתכונן כבר לקראת ההמשך: "בהמשך נגיע יותר רחוק". אסולין: "נלחמנו המון, זה מאכזב קצת". לוויטה"היו לנו ציפיות"

יום רביעי 15 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
 תפאורה נפלאה עמדה היום (רביעי) לזכות הנבחרת הצעירה של ישראל בבלומפילד, אבל זה לא עזר מספיק בהפסד 3:1 מול נבחרת איטלәה החזקה.

מאמנה של הנבחרת הצעירה, מוטי איווניר :"אני מאוד מאוכזב. היינו קרובים, שיחקנו בבית. נבחרת איטליה נבחרת חזקה, השער הראשון הוציא את העוקץ קצת מהמשחק, למרות ששיחקנו טוב, השער היה מוקדם ויכלנו לחזור. ספגנו שער שני והߙה באמת קשה, למרות זאת היינו גאווה גדולה לכדורגל הישראלי.

"הקהל מילא כאן איצטדיון בצורה נפלאה, עודד אותם גם בסיום המשחק שגם הפסדנו. הייתה פשוט הרגשה מצויינת, וגם בשחקנים, שהשקיעו הרבה ושיחקו מול הנבחרת החזקה ביותר באליפות אירופה בגילאים האלה."

עוד על המשחק: "השער השלישי היה לא באשמתנו. השער השני היה היותר משמעותי עבורנו, השער הראשון לא הפריע, השער השני משום מקום היה מיותר. הקמפיין הזה מחולק לשניים: התחיל עם גיא לוי, שעשה עבודה מכובדת, ואחרי זה קיבלתי את הנבחרת לשני מөחקי חוץ."

לקראת ההמשך: "אנחנו רוצים להתכונן לקמפיין הבא, אנחנו רוצים לבנות כאן מסורת. אני מקווה שבהמשך נגיע לאליפות אירופה."

גיא אסולין, קשר נבחרת ישראל וברצלונה אמר בסיום: "קצת מאכזב, אבל אין̠מה לעשות. זה כדורגל, נתנו כל מה שאנחנו יכולים. יהיה עוד הזדמנויות אני בטוח. השער המהיר שלהם השפיע מאוד, הצלחנו לחזור למרות הכל, נלחמנו והכל, הכבוד אבל בשער השלישי ראו שהיה קשה.

"כל הכבוד לכל השחקנים. כאב לי מאוד, אני לא התכוונתי את ההתקפӔ שהייתה להם בקרן, כל אחד מאבד כדורים, אני לפחות ניסיתי. עשינו תוצאות טובות מאוד, עשינו תיקו בגרמניה ובאיטליה, אבל שלא מנצחים את המשחק האחרון, זה כאילו מאכזב."

שוער הנבחרת, אוהד לוויטה: "אנחנו מאוד מאוכזבים, הגענו עםĠציפיות. זו נבחרת מאד חזקה, מה שלא עבד בסופו של דבר קיבלנו שער מוקדם. זה השפיע על כל המשחק. אנחנו נמשיך הלאה"

על הייחודיות בנבחרת: "יש לנו קודם כל המון אמונה. יודעים שכל תוצאה אפשר לחזור. בסופו של דבר הקהל המדהים כאן נתן לנו עוד כח ועוצמה לנסות להאמין ולנסות."

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק