פרגוואי ועוד תשעה

מוקדמות המונדיאל: ניצחון של צ'ילה על ארגנטינה ותיקו מאופס בין ברזטל לקולומביה. פרגוואי מנצחת 0:1 את פרו ופותחת פער בראש הבית

יום חמישי 16 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
צפוף מאוד בדרום אמריקה לאחר מחזור משחקים נוסף ששוחק הלילה במסגרת מוקדמות מונדיאל 2010 שישוחק באפריקה.

מי שיכולה לחייך היא נבחרת פרגוואי שניצחה את פרו משער של אדגר בניטז בדקה ה-82 וניצלה את אובדן הנקוӓות של ברזיל (0:0 מול קולומביה) וארגנטינה (הפסד 0:1 לצ'ילה) כדי לפתוח פער של 5 נקודות ולהתבסס בראשות הטבלה.

אך בזמן שפרגוואי תופסת מרחק, מתחתיה הטבלה ממשיכה להסתבך. ארגנטינה הגיעה לצ'ילה במטרה ברורה - לא לאבד גובה, אלא שלמארחת היו תוכניות אחרות. צ'ילה לחצה ומנעה מארגנטינה וליונל מסי להגיע למצבים ולאחר התקפות חוזרות ונשנות עלתה על לוח התוצאות עם שער נהדר של פביאן אורליאנה אשר הפציץ את הרשת של הארגנטינאים בדקה ה-36.

צ'ילה שמרה על היתרון והצליחה לנטרל כל ניסיון של ארגנטינה להשוות את ה۪וצאה. המארחים חוזרים הביתה בידיים ריקות.

גם ברזיל מאבדת גובה לאחרת תיקו מאופס עם קולומביה לעיני הקהל הביתי באצטדיון המראקנה. ברזיל נראתה רע מאוד והתקשתה להגיע למצבים מול הקולומביאנים אשר שלטו לפרקים ארוכים במשחק.

במשחק Ӡוסף ניצחה הלילה ונצואלה את אקוודור 1:3 באצטדיונה הביתי. אקוודור עלתה ליתרון בדקה ה-11 משער של ארבולדה וירדה למחצית ביתרון 0:1. בדקה ה-48 השוותה ונצואלה מרגליו של מלדונאדו ונכנסה למומנטום. 9 דקות מאוחר יותר העלה אלחאנדרו מורנו את ונצואלה ליתרון ופרננדו אראӒנו קבע את תוצאת הסיום בדקה ה-67 וניצחון למארחת שמסבך גם הוא את מצב הטבלה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק