מתיאוס דורש אופי ובגרות

מכבי נתניה מאמינה בקופסא שלה. המאמן הגרמני דורש להפריד בין הליגה לנבחרות הלאומיות. האופי והבגרות יבחנו מול גוטמן והאדוםים. אזלו כרטיסי המיני-מנוי לנוער

יום שישי 17 אוקטובר 2008
אשר גולדברג
במכבי נתניה סיימו את ההכנות למשחק נגד הפועל תל-אביב. המאמן לותר מתיאוס עבד בעיקר על הצד המנטאלי וקיים שיחות אישיות עם שחקני הקבוצה, שחזרו שפופים ממשחקי הנבחרות. מתיאוס קיים שיחות אۨוכות במיוחד עם דדי בן-דיין ועם איתי שכטר והביא דוגמאות מהקריירה שלו.

המאמן הגרמני הבהיר והזהיר משאננות, לאחר שכבר מיהרו להצהיר על מרוץ של הקבוצה לתואר האליפות. מתיאוס הפקיד ברגליו של הבלם לואיס מרין את הפיקוח על חלוץ הפועל, סמואל יבואה, שיודע לנצל כדורי הפקר שנופלים בתוך הרחבה. תשומת לב תינתן גם לגילי ורמוט ולטלקיסקי אשר מרבים להחליף ביניהם צדדים.

המאמן הגרמני נותן כבוד רב למאמן הפועל תל-אביב, אלי גוטמן, שיודע להכין היטב את קבוצתו. מתיאוס שוחח עם חלוץ הקבוצה, איתי שכטר, החמיא לו וۓרש שיגלה המשכיות ביכולתו, בגרות ואופי של שחקנים גדולים. מתיאוס טוען בשיחותיו בישראל ששכטר הוא הישראלי הבא שיגיע לקבוצה גדולה בבונדסליגה בגרמניה.

חניכיו של לותר מתיאוס, בנוסף לאימונים לקראת המשחק, עמלו השבוע קשה במכירת מינויים במסגרת המבצע שבוĠיצאה מכבי נתניה- מיני-מנוי לחמישה משחקים. לקראת המשחק הראשון במיני-מנוי, מחר (שבת) מול הפועל תל-אביב, אזלו כל מנויי הנוער ומחר תימשך המכירה למנויי מבוגר בלבד.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק