צעירי תל אביב

ליגת העל: מברוק לבני יהודה, ניצחון בכורה העונה בזכות שער יחיד של לירוי צעירי, שהוביל ל-0:1 מול מועדון ספורט אשדוד שממשיכה להפסיד בחוץ

שבת 18 אוקטובר 2008
אייל כהן

זה לקח 6 מחזורים ולא פחות מ-540 דקות והנה בני יהודה מצטרפת למנצחות העונה בליגת העל, לאחר הניצחון הבכורה 0:1 מול מועדון ספורט אשדוד, שנותרת מאופסת במשחקי החוץ.

גיא לוזון, מאמנה של בני יהודה, שהיה נתון ללחץ עצום לפני המשחק, העניק דווקא לצעירים את ההובלה שבהחלט החזירו לו והבולט במיוחד היה לירוי צעירי, נער צעיר שהצליח לכבוש את השער היחיד במשחק, שתרם לניצחון.

לבני יהודה מצפה דרבי במחזור הבא מול הפועל תל אביב באיצטדיון בלומפילד, לכתומים ה۔שרדות תמשיך עד סיום העונה, וכל נקודה היא נקודת אור.

ומה עם אשדוד? קבוצה בהחלט לא מאוזנת. יוסי מזרחי יצטרך לעבוד בעיקר על העניין המנטאלי, כאשר הקבוצה יוצאת מחוץ לעיר הנמל, הביטחון יורד באופן דראסטי וההפסדים לא מרפים. במחזור הבא תארח אשדוד את בית&quɯt;ר ירושלים ואסור אסור להפסיד בפעם השנייה ברציפות. 

מהלך המשחק:

עוד לא נפתח המשחק, וכבר קובאצ'וביץ' מבני יהודה שלח פגז מרחוק, והכדור שיפשף את המשקוף ויצא החוצה. 

מעט לפני תום המחצית הראשונהĬ בני יהודה המשיכה לתקוף, צעירי זיהה את כפיר אדרי פנוי, שניסה מרחוק, אך ההגנה של אשדוד בלמה את הסכנה. גם בלדוט ניסה, אך צ'קול בשנייה האחרונה עצר מהקו. 

דקה לפני תום המחצית, בני יהודה כבשה: אסי בלדוט מסר נהדר לכיוונו של&nbųp;לירוי צעירי, שעמד בתוך רחבת ה-5 ומשם ללא בעיות נגח פנימה - 0:1 לבני יהודה

במחצית השנייה בני יהודה חזרה מעט לאחור, ואשדוד חיפשה את שער השיוויון, כאשר ברוך דגו בעט מרחוק, אבל איינוגבה עצר מצויין. 9 דקות לאחר מכן מויאל מצא את חטארי פנוי, שבעט מעולה, אבל השוער של אשדוד עצר מצויין. 

לקראת הסיום אשדוד הפעילה לחץ כדי להשיג את השיוויון, אבל חוסר דיוק במסירה האחרונה, מנעו את הסכנה בשער בני יהודה.

בני יהוߓה: דלה איינוגבה, איציק עזוז, דין מורי, מילאן מרטינוביץ', כפיר אדרי, קובאצ'וביץ', לירוי צעירי, אסי בלדוט, קובי מויאל, תומר חמד, מוחמד חטארי. 

מ.ס אשדוד: שטומטולסקי, מתן אוחיון, ליאור ראובן, דוס סנטוס, רחמים צ'קולȬ יוסי אופי, קובי דג'אני, ברוך דגו, דוד רביבו, עידן שריקי ודימיטר מקרייב.

שופט: שי שטרית.
איצטדיון: בלומפילד לעיני 2,000 צופים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק