אסור להפסיד!

עם מטען חורג של הפסדים, לחץ ודריכות, המריאה מכבי ת"א למשחק היורוליג הראשון שלה העונה מול ציבונה זאגרב ובמכבי יודעים - אסור להפסיד

יום שלישי 21 אוקטובר 2008
שלמה חסיד

רגע האמת של מכבי ת"א הגיע. הקבוצה המריאה היום (שלישי) בצהריים לזאגרב, שם תפגוש ביום חמישי את ציבונה למשחק הפתיחה של הקבוצה ביורוליג.
העונה עדיין לא החלה וכבר מורגשת דריכות בסביבת הקבוצה לקראת המשחק. משחק&ɮbsp;שמוגדר במועדון כמכריע ביותר לגבי המשך העונה של הצהובים. קשה להעריך כיצד יתקבל ובעיקר כיצד ישפיע הפסד במשימה הרשמית הראשונה לעונה זו.

אפי בירנבוים אמר לפני ההמראה לזאגרב: "הקבוצה מוכנה ליורוליג. אנחנו יודעים מה מצפה לӠו וזה לא חיים קלים. מרכוס בראון הוא תוספת כח משמעותית לקבוצה והוא יבוא לידי ביטוי בהמשך העונה. יש לנו את הכלים לנצח את ציבונה ונקווה לעשות את זה".

קרלוס ארויו: "אנחנו נוסעים בכדי לנצח. מצפה לנו משחק לא קל -במגרө לא קל, אבל אין לנו בררה. עכשיו זה המני טיים מאחרו ביורוליג קשה לתקן אם מפסידים ולכן חשוב לפתוח ברגל ימין. כל השחקנים מוכנים, ניתן את הכל ונקווה לחזור ארצה במצב רוח טוב".

דאור פישר נרגש: "בהחלט יש התרגשות ۞אחר וזה גם משחק ראשון ביורוליג וגם משחק רשמי ראשון. למכבי יש סגל טוב שיקח לו זמן להגיע לשיא הכושר. ניצחון במשחק הקרוב יקנה שקט וביטחון שמאוד חשובים בכדורסל".

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק