1

הגברת הזקנה בלחץ

יובנטוס לא מנצחת, הביטחון שלה בקרשים והיא סובלת ממכת פציעות. והערב, מכל הקבוצות בעולם, דווקא ריאל מדריד מגיעה לטורינו. שני אוהדי יובנטוס נהרגו ועוד 10 נפצעו בתאונת אוטובוס בדרך לאיצטדיון

יום שלישי 21 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT
גם הערב (שלישי), במפגש הביתי של יובנטוס מול אלופת אירופה 9 פעמים - ריאל מדריד, ירגיש קלאודיו רניארי את הלחץ סביבו.

הבלנקוס של שוסטר ממוקמים במקום הראשון בבית ומגיעים למשחק במומנטום נהדר שקיבל חיזוק אחרי הניצחון היוקרתי בדרבי מול אתלטיקו (1:2).

יובנטוס לעומת זאת, נמצאת בלחץ גדול שמגיע מכל החזיתות וזאת בעיקר אחרי ההפסד במשחק הליגה האחרון לנאפולי (2:1), שהרחיקĠאותה 7 נקודות ממוליכת הליגה אינטר. בנוסף, לא ניצחה הקבוצה כבר חמישה משחקים ברציפות, והקבוצה נראית נטולת ביטחון לחלוטין.


מגן יובה, ג'ורג'יו קייליני, יצא להגנתו של מאמנו קלאודיו ראניירי, שספג באופן טבעי את רוב חיצי הביקורת ואמר: "זה אבסורד לשים את האשמה רק על המאמן, זה אפילו מגוחך. אין שום הגיון בלחפש עכשיו אשמים".

בליגת האלופות נמצאת יובה במקום השני בבית ח' עם 4 נקודות והיא לכאורה במצב טוב, אך אפשר להגיד במקרה הזה שהטבלה משקרת.&ɮbsp;

דל פיירו סידר לה כזכור שער גדול מול זניט ושלוש נקודות חשובות, ולפחות כרגע היא עדיין נמצאת בעמדה טובה כאמור כיוון שזניט, שאמורה להתמודד איתה על הכרטיס השני לשלב הבא, עדיין עם 0 נקודות אחרי ההפסד לריאל.

אך ۔תיקו המביך של הגברת הזקנה במחזור השני מול באטה בוריסוב סיבך אותה מאוד כיוון שקשה להאמין שזניט או ריאל יפסידו שם נקודות.

בגלל עובדה זו והעובדה שזניט מארחת הערב את אותה בוריסוב, למה שאמור להיות טיול ערב קליל עבורה ושלוש נקודות ראשונות, הופך משחק הבית של יובנטוס לכל-כך חשוב הערב.

הפסד בית לריאל אמנם ישאיר את יובה בכל מקרה במקום השני בסוף הערב, אך צריך לזכור כי היא צריכה עוד לצאת גם למדריד וגם לרוסיה למשחקים קשים.

במקרה של תיקו, היא תהיה בסוף היום בפער של 2Ġנקודות מזניט (אם לא תהיה הפתעה מרעישה ברוסיה) ואז תצא במחזור הבא למשחק עונה של ממש ברוסיה.

אך למרות הכושר הירוד של יובנטוס ולמרות הפציעות של שניים מכוכביה, החלוץ דויד טרזגה והשוער ג'יאנלואיג'י בופון ולמרות שריאל מדריד מגיעה לטורינו בכושרȠמצויין, ביובנטוס מאמינים כי אולי דווקא כזה משחק יכול להוציא אותם לדרך חדשה.

המגן קייליני אמר: "משחק נגד ריאל מדריד זה בדיוק המשחק המתאים עבורינו בשביל לצאת לדרך חדשה".

אז האם הגברת הזקנה, מלאת המסורת והӪארים, שחזרה העונה לבמה המרכזית אך נמצאת לכל הדיעות במשבר יכולה באמת לצאת לדרך חדשה דווקא הערב ? נחכה ונראה...

תגובות

טלספורט בפייסבוק