אוהדי הפועל פת יחברו להנהלה?

יוזמה חדשנית בכדורגל הישראלי: המתמודד לראשות עיריית פ"ת אורי אוהד לאוהדי הפועל פ"ת - אתנה את התמיכה העירונית בהפועל פ"ת במינוי נציג אוהדים בדירקטוריון הקבוצה

יום שלישי 28 אוקטובר 2008
מערכת TELESPORT

 בימים בהם נראה כי המיאוס שבחיבור בין ספורט לפוליטיקה מצליח להגיע לשיאים חדשים בדעת הציבור, נראה כי יוזמתו של עו"ד אורי אוהד, יריבו העיקרי של איציק אוחיון בהתמודӓות על ראשות עיריית פ”ת, הצליחה סוף סוף למצוא את הנוסחה האידיאלית לרתימת הפוליטיקה למען הספורט, קהל האוהדים והקהילה בה הקבוצה פועלת.

בפגישות שערך לאחרונה אוהד עם נציגים מחוגי האוהדים של הפועל פ"ת התחייב אוהד לפעול למען ציבור האוהדים שכבר כמה שנים מוחים כנגד חוסר השקיפות שבהתנהלותה הכספית של הקבוצה שמתוקצבת ברובה ע"י כספים ציבוריים. אוהד אף התחייב להתנות את התמיכה העירונית בהפועל פ"ת המוערכת בקרוב למיליון ₪ לעונה, במינוי נציג שיבחר ע"י חברי איגוד אוהדי הקבוצה שפועל כעמותה ר۩ומה, לדירקטוריון הקבוצה.

אהד : "גוף בעל חשיבות ציבורית כקבוצת כדורגל, שמתוקצב ברובו ע"י כספי ציבור, אינו יכול להתנהל במנותק מהציבור שמממן אותו ולמענו הוא פועל. נציגות ציבורית רשמית של עמותת אוהדי הפועל פ"ת בדירקטוריון הקבוצה תביא לөקיפות בהתנהלות הכספית שתוביל להגברת האמון בין ההנהלה לאוהדים ותפחית את המתח והאלימות סביב הקבוצה. בכך גם תונח התשתית לבנייתו של גוף וולנטרי שירתום את אלפי אוהדי הקבוצה למען הקבוצה ולמען הקהילה והעיר בה הקבוצה פועלת".

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק