איתי חשב שפה זה שכונה

ߓדי בן דיין מאוכזב מהחמצת הפנדל של חברו איתי שכטר, ומאיבוד הנקודות ב- 2:2 מול בני יהודה: "אנחנו מאמינים שאיתי יחזיר לנו את הנקודות". מתיאוס: "אני לא מחליט מי בועט". גיא לוזון: "בטקטיקה לא נפלנו מהם"

שבת 01 נובמבר 2008
שלמה חסיד
מכבי נתניה ובני יהודה סיימߕ את משחקן הערב (שבת) בתיקו 2:2 במסגרת המחזור השמיני בליגת העל.

מאמנה של בני יהודה, גיא לוזון אמר בסיום: "היו לנו משחקים הרבה יותר טובים. ב- 20 הדקות הראשונות לא היינו במשחק. נתניה שלטו ולא עמדנו נכון מבחינה טקטית. אח&quoŴ;כ סידרתי את המערך. במחצית השניה הם לא הגיעו להזדמנויות". 

"חשוב מאוד שחזרנו מפיגור וחבל שספגנו שני שערים מקרנות. בטקטיקה לא נפלנו מהם ובמצבים הנייחים לא היינו מרוכזים. אלירן עטר מאוד מוכשר, אבל יש לו עוד המון לאן להתקדם. אני מאושר שפדרו גלבאן הוכיח שלא סתם הבאנו אותו לכאן. הישרנו מבט לנתניה, וניישיר מבט גם לבית"ר".

מגנה של מכבי נתניה, דדי בן דיין, סיכם: "אנחנו מאוכזבים. הראנו נחישות לחזור מ 2:1, אבל החמצנו פנדל. איבדנו נקודות במәרוץ לאליפות, אבל אנחנו מסתכלים קדימה. אנחנו מאמינים שאיתי יחזיר לנו את הנקודות. איתי חשב שפה זה שכונה, אבל פה זה לא שכונה. הפעם הוא לא היה צריך לקחת את הפנדל, אבל עם הלהט שלו לנצח לא הצליח לו היום".

מאמן מכבי נתניה לותר מתיאוס סיכם: "אני לא מחליט מי בועט. יש שחקנים על כר הדשא ומי שמרגיש ביטחון צריך לבעוט. איתי שחקן טוב שעוד יביא לנו נקודות.  עכשיו הפנים למשחק מול מכבי חיפה. חיפה בכושר, אבל גם אנחנו בכושר ויהיה משחק טוב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק