הקהל של ריאל ריגש אותי

אלסנדרו דל פיירו לא הסתיר את התרגөותו ממחיאות הכפיים שקיבל מהקהל בסנטיאגו ברנבאו כאשר הוחלף. גיגס מרוצה מהתיקו. ונגר מאשים את העייפות

יום חמישי 06 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
הנסיך הגדול

אלסנדרו דל פיירו נתן הצגה במשחק של קבוצתו יובנטוס מול ריאל מדריד במדריד, והקהל בסנטיאגו ברנבאו ידע להעריך זאת וליווה את חילופו במחיאות כפיים. הנסיך התרגש מהמחווה של̠הקהל במדריד: "ההרגשה נהדרת, הקהל של ריאל מדריד ריגש אותי כאשר עמד ומחא כפיים לכבודי. זה אצטדיון מדהים, וזאת הרגשה פנטסטית לנצח בו".


גיגס מרוצה

עוד ותיק שהציל את קבוצתו הוא ראיין גיגס ממנצ'סטר יונייטד, שכבש בדקה ה-84 את שער השוויון של האדומים מול סלטיק בסלטיק פארק. למרות השליטה המוחלטת במגרש של קבוצתו במחצית השנייה, גיגס מרוצה מתוצאת התיקו: "כאשר אתה נמצא בפיגור 0:1 פחות מעשר דקות לסיום באצטדיון כמו סלטיק פארק, אתה חייב להיות מרוצה מתוצאת תיקו". גיגס סיפר על ההבדלים בין שתי המחציות: "במחצית הראשונה לא שיחקנו טוב, וסלטיק עבדה קשה והשיגה את השער שהיא רצתה. כשירדנו למחצית ידענו שאם לא ניכנס ללחץ ובמחצית השנייה נשחק כמו שאנחנו יודעים ניצור מצבים, השאלה הייתה רק אם ננצל̠אותם. אני שמח שבסוף הכדור נכנס והשגנו את השיוויון, אפילו שהיו לנו מספיק הזדמנויות בשביל לנצח את המשחק".

ארסנל התעייפה

ארסנל סיימה בתיקו משחק ביתי מול פנרבחצ'ה, שעל הנייר הייתה אמורה להיות משוכה קלה עבורȠהתותחנים. מאמן ארסנל ארסן ונגר יודע למה שחקניו לא הצליחו לנצח את המשחק: "במחצית הראשונה הגענו למספיק מצבים בשביל לנצח את המשחק, במחצית השנייה השחקנים שלי התעייפו אבל לפחות הגנו מצוין". המאמן הצרפתי הגיע לתובנה לגבי המחזור נטול הנצחונות של הקבוצוߪ האנגליות במפעל: "ניתן לראות שכל הקבוצות האנגליות לא ניצחו השבוע, ואולי הסיבה היא שבגלל שהקבוצות היו עסוקות במאבקים קשים בפרמייר ליג, לא נותר להן כוח למשחקי ליגת האלופות".


 

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק