7

שניידר ברך את נמני

הבעלים של מכבי ת"א ביקש המשכיות ופירגן לאבי נמני. מחפשים קבוצה לטומסיץ. אורי שטרית צפוי לߗזור מול אשדוד. יבוריאן יתבקש להרגע ולהשתפר. מפגן תמיכה ענק בשבת בבלומפילד

יום ראשון 09 נובמבר 2008
אשר גולדברג

אלכס שנייߓר טילפן אתמול (שבת) לאבי נמני וברך אותו על הניצחון הראשון שלו כמאמן, אתמול מול הפועל פ"ת. שניידר ביקש המשכיות, והבטיח לקפוץ בקרוב לארץ ולצפות במשחק ליגה, כנראה בדרבי מול הפועל ת"א. 

למרות הניצחון והפרגון של נמני לשחקניו על̠המאמץ וההשקעה, הקבוצה עדיין נראית לא מחוברת ושחקני מפתח כמו מאור בוזגלו, איליה יבוריאן, גיז'רמו ישראלביץ, דולי ג'ונסון ויניב עזרן רחוקים מלהראות במיטבם.

נמני מתכוון לקיים שיחות אישיות עם הרשימה, שיחות בונות ביטחון. איליה יבוריאן, שמגלה עצבנותȠוחוסר אחריות, צפוי להיקנס על הרחקתו אתמול בכרטיס אדום. יבוריאן יתבקש להירגע ולהשתפר, אחרת ישלח לעשות זאת על היציע. 

מכבי תל-אביב מבקשת לשחרר את הבלם הקרואטי, איגור טומאסיץ' ומחפשת לו קבוצה חלופית באירופה בחלון ההעברות בחודש ינואר. אתמול ישב טומאסיץ' ביציע ואינו מתוכנן לחזור להרכב. גורם במכבי תל-אביב אמר על כך: "עלות ושל טומאסיץ' עד סיום העונה הבאה בכללי עומדת על כמיליון דולר. כסף גדול מול תרומה ויכולת שאינה מתאימה למכבי תל-אביב".

בשבת בבלומפילד מול מ.ס אשדוד מצפים לבואם של כ-15 אלף צופים, שיתנו רוח גבית של המשכיות. מכבי ת"א קיימה בשלושת החודשים האחרונים 4 משחקים נגד מ.ס אשדוד ולא רשמה אפילו ניצחון בודד בעידן הקצר של בן-שמעון.

אגב, בן שמעון שיצא לטיול במזרח הרחוק, טלפן אל מנהלי מכבי תל-אביב ואיחל להםȠהצלחה והמשכיות.

בשבת כבר צפוי אורי שטרית לחזור לעמדת המגן השמאלי, אחרי שחזר לאימונים רגילים. אם שטרית יחזור, יעבור שרן ייני, כובש שער הניצחון אתמול, לקישור.

דור מלול הצעיר אמור להמשיך כמגן ימני עד שיובל שפונגין יתאושש מהפציעה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק