משחק העונה בקרית אליעזר

מכבי חיפה רוצה להמשיך ולהשגר במקום הראשון, אז היא תנסה לנצח את הדולגת אחריה, מכבי נתניה. משם נמשיך לליגה הצרפתית השנייה ולליגה האיטלקית ה-2

יום ראשון 09 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT
 
משחק מספר 72: מכבי חיפה - מכבי נתניה

רגע האמת של הירוקים במשחק החשוב ביותר העונה מול הקבוצה מהמקום השני, מכבי נתניה. לחיפה יש הרבה מזל, מדוע? בית"ר ירושלים נראית מחוץ למירוץ האליפות, כנ"ל גם לגבי מכבי תל אביב והפועל תל אביב, שלא מחוברות מתחילת העונה. אז מי נשארה? נתניה.

מה עם נתניה? הקבוצה של מתיאוס סיימה בתיקו 2:2 ۑמשחק האחרון מול בני יהודה, מה שמראה כי הקבוצה של המאמן הגרמני, עדיין לא הטביעה את המחשבה כי המטרה הסופית של העונה, היא אליפות.

לחיפה יש מסורת ארוכת טווח במשחקי עונה, ופחד היא לא מה שמשדרים בקרית אליעזר, בנתניה יאלצו לחבר את ההפסד. ההי۞ור: 1, היחס: 1.6

משחק מספר 79: טרואה - בולון 

המארחת, טרואה, מדורגת במקום ה-13 בטבלה עם מאזן של ארבעה ניצחונות, ארבע תוצאות תיקו וחמישה הפסדים. מנגד בולון, מדורגת במקום השני בטבלה עם 28 נק', הפסד אחד בודד, שמונה ניצחונות וארבע תוצאות תיקו.

טרואה לא הפסידה ב6 המשחקים האחרונים, כאשר את שלושת האחורנים, היא סיימה בתיקו ללא הכרעה. מנגד בולון, עם שני הפסדים רצופים ואף הפסד חוץ העונה מתוך שבעה משחקים. 

בשנה שעברה נפגשו הקבוצות מפעמיים: טרואה סיימה בתיקו ביתי וניצחה בחוץ את בולון, הפעם נראה כי בולון תשיג הפתעה ותנצח. ההימור: 2, היחס: 2.7

משחק מספר 82: פארמה - בארי

לאחר 13 מחזורים, פארמה, המארחת, מדורגת במקום ה-11 בטבלה עם 18 נקודות בלבד. מנגד, בארי, מדורגת במקום השביעי בטבלה עם 20 נק', מרחק של 4 נק' מהמקום הראשון. 

פארמה לא הפסידה ב-7 המשחקים האחרונים, ובבית היא בכושר נהדר וללא הפסד בכלל. מנגד בארי השיגה רק הפסד חוץ אחד, ניצחה פעמיים ותיקו פעמיים.

פארמה לא ۧבוצה הכי טובה בבית, היא גם מאבדת נקודות לטובת תיקו, נראה כי בארי תחזור עם נקודה. ההימור: X, היחס: 2.85

בהצלחה גדולה למהמרים...

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק