7

יוצאים לאתונה כדי לנצח

מאמן מכבי ת"א, אפי בירנבוים משדר אופטימיות מפתיעה לקראת המשחק מול אולימפידקוס ביום חמישי במסגרת היורוליג: "יש לנו בהחלט את הכלים לנצח את היוונים"

יום שלישי 11 נובמבר 2008
שלמה חסיד

המפגשים בין אולימפיאקוס למכבי ת"א תמיד היו מרתקים. אולם העונה המפגש בין מכבי ליוונים מעניין מיוחד לאור העובדה ששני האקסים של מכבי, יותם הלפרין וניקולה ווציץ' משחקים בקבוצה של ינאקיס ויפגשו לראשונה את מכבי במשחק רשמי.

מכבי, שניצחה בשיניים את לה מאן החלשה במשחק האחרון שלה ביורוליג, יוצאת ליוון שם תפגוש ביום חמישי את הקבוצה של ינאקיס, שנחלה הפסד מפתיע לציבונה זאגרב במחזור האחרון ותרצה להתאושש דווקא מול מכבי. 

המשחק מול היוונים צפוי להיות קשה מאוד, לאור ההתחזקות המאסיבית של הקבוצה בקיץ, אולם מאמן מכבי ת"א אפי בירנבוים, מפגין ביטחון כי קבוצתו תנצח את המשחק.

בירנבוים שידר ביטחון לקראת ואמר: "אנחנו יוצאים לאתונה בשביל לנצח, יש לנו בהחלט את הכלים לנצח את היוונים. נכון שזה על פניו משחק החוץ הקשה ביותר בבית אבל אני מאמין בקבוצה ובשחקנים. ۙש לנו שחקנים טובים, נכון שעל פניו אולימפיאקוס פייבוריטית אבל מכבי מגיעה לכל משחק כדי לנצח". 

אתה חושב שאתה יכול לנצח באולם כל כך ביתי?

"היכל השלום והאחווה ידוע כאולם ביתי מאוד שמכבי תמיד התקשתה בו,̠בטח לנוכח הכוכבים שיש ליוונים, אבל ינאקיס יודע שמצפה לו משחק מאוד קשה מול יריבה וותיקה. בטוח שיהיה משחק טוב ומעניין, אני מאמין שננצח את המשחק".

כזכור מכבי פגשה כבר בתחילת העונה את אולימפיאקוס בהיכל נוקיה, למשחק הוקרה לכבוד ניקולה ווצ'יץ.Ƞבאותו משחק היוונים ניצחו אחרי הארכה. 

הפעם תנסה מכבי לנצח, אך לכולם ברור שזו תהיה משימה סופר קשה לנצח את סוללת הכוכבים של אולימפיאקוס במבצרה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק