1

בן סהר מחפש בית

מנג%ר פורטסמות' טוני אדמס לא מעוניין בחלוץ הישראלי ויחזיר אותו לצ'לסי שאינה בונה עליו גם כן. בינתיים רק הפועל ת"א מעוניינת בחלוץ הנבחרת הצעירה

יום שישי 14 נובמבר 2008
אשר גולדברג
דרור קשטן החליט אחרי תקופה ארוכה, שלא לזמן את חלוץ פורטסמות' בןȠסהר לסגל נבחרת ישראל. החלוץ לא ישחק במדי הנבחרת הבוגרת ביום רביעי בר"ג מול חוף השנהב, אלא במדי הנבחרת הצעירה שתשחק באותו יום במשחק המוקדם מול נבחרתה המקבילה של סרביה.

סהר מתקשה למצוא את מקומו בפמייר ליג באנגליה. מנג'ר צ'לסי פיליפה סקולארי העבירו בהשאלה לפורטסמות', שם הוא עדיין לא זכה לדקות משחק. למרות שסהר מפגין יכולת טובה באימונים, החלוצים הבכירים קראוץ' ודפו מועדפים על פניו.

המנג'ר החדש של פורטסמות' טוני אדאמס, לא בונה על סהר והוא מעוניין להחזיר אותו לצ'לסי. גם סקەלארי מצידו לא בונה על סהר, ולא זקוק לתרומתו. באנגליה טוענים שסהר נפרד מסוכנו הישראלי פיני זהבי, ויתקשה למצוא קבוצה באנגליה שתתן לו את חולצת ההרכב.

בצ'לסי בודקים אפשרויות שונות, כולל מועדונים בליגה השלישית שיתנו לסהר דקות משמעותיות על מנת שיוכߜ להוכיח את כישוריו. לאחרונה עלה נושא סהר בהפועל ת"א שמעוניינת לקבל את החלוץ שגדל אצלה בנוער, בהשאלה עד לסיום העונה כבר בחלון ההעברות בינואר. גם אפשרות להיות מושאל לקבוצה בהולנד, עלתה בימים האחרונים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק