הכרטיסים ל'קופסא' אוזלים

רק 250 כרטיסים נותרו למשחק העונה של מכבי נתניה ובית"ר ירושלים מחר ב'קופסא', אחרי שהכרטיסים לשערים 1-2 אזלו. רביד גזמ: "צפוי משחק קשה מול יריבה חזקה, צריכים את הקהל במיטבו"

יום ראשון 16 נובמבר 2008
מערכת TELESPORT

אחרי הניצחון ב'קרית אליעזר' על מכבי חיפה, מכבי נתניה תארח מחר (שני) את בית"ר ירושלים למשחק עונה נוסף, והאוהדים הנתנייתים מצביעים ברגליים. רק 250 כרטיסים נותרו למשחק נכון לרגע זה, וקופות האיצטדיון שמיועדות לאוהדים הביתיים לא ייפתחו.

קשרה של מכבי נתניה, רביד גזל אמר לקראת המשחק: "מצפה לנו משחק קשה נוסף מול יריבה טובה מאוד. למרות המיקום שלה בטבלה, אסור לשכוח שמדובר בדאבליסטית של העונה שעברה. זו קבוצה שߨוצה לחזור לצמרת, ולכן זה רק מוסיף לכך שאין פייבוריטית במשחק הזה כי שתי הקבוצות טובות מאוד".

אנחנו כמובן מתכוננים כל השבוע כדי לעשות הכל ביום שני, כדי להמשיך בקו שלנו ולהשיג שלוש נקודות במגרשנו הבית. כמו בחיפה ובשאר המשחקים עד עכשיו, אנחנӕ מאוד צריכים את הקהל במיטבו שיגיע לתמוך ולדחוף אותנו קדימה, זה ייתן לנו עוד אנרגיות ומוטיבציה. אני מקווה שהאצטדיון יהיה מלא במשחק. אנחנו מצידנו ניתן את הכל כדי לגרום לאוהדים לחייך בסיום".

ספונסר הקבוצה, 'ריאלטי', יחלק לאוהדים הצהובים-שחוӨים עם כניסתם ליציע כ- 2,500 חולצות. כמו כן, במהלך הפסקת המחצית, יעניק מנכ"ל ריאלטי, רוני פרל, חמש מלגות למימון השתלבות ילדים משכונות מצוקה בקבוצות הצעירות של המועדון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק