קשטן מתכנן מערך התקפי

דרור קשטן"ינצל את המשחק מול חוף השנהב לתרגול שיטה התקפית נגד יוון. ברוכיאן צפוי לפתוח. בהתאחדות הבהירו: מגלי הכשרונות באו לראות את שחקני נבחרת חוף השנהב ושחקני סרביה הצעירה

יום שלישי 18 נובמבר 2008
אשר גולדברג
 נבחרת ישראל תקיים הערב את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר מול חוף השנהב על שלל כוכביה. 

בנבחרת רוצים להמשיך עם הרקורד של משחקים ביתיים ללא הפסד והמטרה העיקרית של המאמן דרור קשטן תהיה לתרגל שיטה התקפית לקראת צמד המשחקים מול יוון בסוף חודש מרץ 2009.

בנבחרת ישראל קיימו הערכות שונות לקראת המשחקים מול יוון וקשטן הבין כי ישראל תהיה חייבת לנצח את יוון באצטדיון רמת גן, כדי לשמור על סיכוי לסיים במקומות 1-2.

קשט۟ יתרגל הערב את אבירם ברוכיאן בהרכב הראשון.  ברוכיאן עשוי לפתוח בהרכב על חשבונו של סלים טועמה שפתח בהרכב בשני המשחקים האחרונים מול לוכסמבורג ולטביה.  יואב זיו צפוי לפתוח כמגן שמאלי בעקבות פציעתו של דדי בן דיין.

בשיחה היום יבהיר קשטן ߜשחקנים כי הוא מבקש שלא ינסו להרשים יתר על המידה, במבצעים אישיים,  את מגלי הכשרונות הרבים שיגיעו למשחק. 

בהתאחדות הבהירו כי מגלי הכשרונות אינם נציגים של מועדון זה או אחר, אלא פועלים באופן עצמאי וכי הם הגיעו לראות את שחקני חוף השנהב ואת שחקני הנבחרת הצעירה של סרביה שתשחק מול הנבחרת הצעירה.
.

תגובות

טלספורט בפייסבוק