לא דיברתי בסיסמאות

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל ערך מסיבת עיתונאים בה אמר: "בכניסתי לתפקיד הצבתי יעדים ומטרות. המטרה היא לראות מה בוצע ומה לא הצליח". שילה: "השקענו מיליונים"

יום שלישי 18 נובמבר 2008
שלמה חסיד

יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון קיים הערב (שלישי) מסיבת עיתונאים, רגע לפני משߗקי הנבחרות, מחר באצטדיון ר"ג. לוזון: "הצבנו מטרות ויעדים וזמני ביצוע וחשוב לבדוק מה בוצע ומה לא הצליח. אנחנו חייבים לשפר את רמת האימון במחלקות הנוער השונות ובין היתר שלחנו מאמנים להשתלמויות. נמשיך להשקיע גם בליגות החובבניות"Ȼ.

"כל מי שמכיר את ההתאחדות מקרוב יודע שלא דיברתי בסיסמאות ושאת כל מה שהבטחתי קיימתי הלכה למעשה" הוסיף לוזון. לאחר הרחבת הליגה היא תהפוך אטרקטיבית יותר. היה חשוב לפרק את הליגה הארצית לטובתה של ליגת העל".

"החלטנە לוותר בינתיים על רעיון הורדת מכסת הזרים עקב הרחבת הליגה. המטרה הייתה לאפשר לשחקן הישראלי להתפתח. בנוסף דובר רבות על האצטדיון הלאומי אבל לא בטוח שזה יהיה בקדנציה הזאת".

גם בנושא מחירי הכרטיסים היה לאבי לוזון מה להגיד: "המחיר של הכרטۙסים אינו שווה לכל נפש אך בכוונתי לקבוע שהחל מהעונה הבאה כרטיס לא יעלה מעל ל-50 שקלים. ברור לי שזה יפגע בקבוצות הגדולות אבל אני אעשה דיל ואסבסד כל כרטיס שנמכר במחיר הזה. לא אתן שיעשקו את אוהדי הכדורגל בארץ."

אורי שילה, מנכ"ל ההתאחדות: "להתאחדות לכדורגל הייתה תדמית לא טובה ובאנו לשנות אותה. השקענו מיליוני שקלים והוספנו מייל ואתר מתקדם".

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק