האוהדים נגד גור שלף

אמש, לאחר ההפסד הצורם במלחה. אוטובוס שחקני הקבוצה נתקע ובמכבי החליטו להשאיר כ-100 אוהדים בירושלים לחכות לאוטובוס חלופי. גורם בהנהלה לאוהדים: אתם רק אוהדים

יום שישי 21 נובמבר 2008
ארז דיקפלד
 בקיץ האחרון עזב את מכבי תל-אביב המנהל הכל-כך מיתולוגי והאהוב, מוני פנאן. פנאן, שמעבר לכך שהיה גם כדמות אב לשחקני הקבוצה, היה דואג בדרך קבע לאוהדי הקבוצה.

בשבוע שעבר, לאחר משחק החוץ מול קריית-אתא, נתקע אוטובוס השחקנים של מכבי תל-אביב. מכבי תל-אביב בראשות גור שלף, שמוציאה הסעות לאוהדים למשחקי החוץ, הודיעה שהקבוצה תשתמש באוטובוס האוהדים ושאוטובוס חלופי יגיע בקרוב. בסופו של דבר ויתۨו בקבוצה על הרעיון ואחרי כ-50 דקות יצאו האוהדים לדרך, חזרה לתל-אביב.

אמש, לאחר ההפסד הצורם במלחה, המקרה חזר על עצמו. אוטובוס שחקני הקבוצה נתקע ובמכבי החליטו להשאיר כ-100 אוהדים בירושלים לחכות לאוטובוס חלופי. עימות התפתח בין ראשי האוהדים ߜבין גור שלף, במהלכו גורם במכבי תל-אביב אמר לאוהדים: "אתם רק אוהדים, אז מה אם תחכו". לאחר מכן ניסו אוהדי הקבוצה לאתר את גור שלף לקבלת עזרה, אך האחרון ניתק כל קשר.

לטענת אוהדי הקבוצה, היחס המביש אותו מקבלים בשבועות האחרונים Ӟגור שלף והנהלת הקבוצה הולך ומחריף. ל-TELESPORT נודע שאוהדי הקבוצה שוקלים את צעדיהם לקראת המשחקים הקרובים.

 כעבור שעה מתום המשחק הגיע אוטובוס חלופי והאוהדים יצאו חזרה לתל-אביב. בקרב האוהדים ישנם גם ילדים בסביבות גߙל ה-14 והורים רבים מתכוונים לפנות למכבי תל-אביב למתן הסברים. 

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק